Strona główna

Nowości

Najnowszy wpis

Termin „teoria spiskowa” podobno wymyślili spece z CIA, aby powstrzymać dociekliwych przed zadawaniem pytań na temat zabójstwa J.K. Kennedy`ego.

TEORIE SPISKOWE

Nigdy nie przywiązywałem większej wagi do teorii spiskowych, nie czytałem tekstów z zapartym tchem, nie przyjmowałem w pole serca i traktowałem raczej nonszalancko. Teraz jednak […]

 1,619 – ilość odwiedzin

Filmiki

Tutaj znajdą Państwo pogaduchy z mojego ogródeczka; piosenki, które kiedyś napisałem i nawet, o zgrozo, zaśpiewałem; a także filmy fabularne, które według mnie zasługują na obejrzenie.

O mnie

Jestem emerytowanym aktorem, literatem, reżyserem i producentem audycji radiowych. Nigdy nie zajmowałem się podsumowaniem mojego dorobku artystycznego, ale co do ról i rólek aktorskich zrobili to inni. Jeśli jesteś ciekaw to zajrzyj tutaj: https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1110421

W 2007 roku zdiagnozowano u mnie raka prostaty, nerek oraz mózgu i ten fakt spowodował całkowitą zmianę trybu życia. Rezygnacja z chemioterapii i medycyny konwencjonalnej na rzecz naturoterapii i rozwoju duchowego zaowocowała całkowitym uzdrowieniem. Kolejne lata poświęciłem na studiowanie rożnych nurtów medycyny niekonwencjonalnej, aby w końcu stworzyć swoją oryginalną rzeczywistość, pełną możliwości samouzdrawiania i szczęśliwego życia, ktorą opisuję w swoich książkach.