Strona główna

Nowości

Najnowszy wpis

Gdy chodzi o wychodzenie z doświadczania depresji, mnie najlepiej służy kilka głębokich przepono-wych oddechów. Ta technika pięknie rozluźnia.

DOŚWIADCZAĆ DEPRESJI

Na pewno spotkaliście się z takim określeniem: ŚWIAT JEST DOSKONAŁY TAKIM, JAKIM JEST! Powtarzają to wielcy nauczyciele duchowi, zachwycając się doskonałością świata. Jakże mi do […]

 886 – ilość odwiedzin

Filmiki

Tutaj znajdą Państwo pogaduchy z mojego ogródeczka; piosenki, które kiedyś napisałem i nawet, o zgrozo, zaśpiewałem; a także filmy fabularne, które według mnie zasługują na obejrzenie.

O mnie

Jestem emerytowanym aktorem, literatem, reżyserem i producentem audycji radiowych. Nigdy nie zajmowałem się podsumowaniem mojego dorobku artystycznego, ale co do ról i rólek aktorskich zrobili to inni. Jeśli jesteś ciekaw to zajrzyj tutaj: https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1110421

W 2007 roku zdiagnozowano u mnie raka prostaty, nerek oraz mózgu i ten fakt spowodował całkowitą zmianę trybu życia. Rezygnacja z chemioterapii i medycyny konwencjonalnej na rzecz naturoterapii i rozwoju duchowego zaowocowała całkowitym uzdrowieniem. Kolejne lata poświęciłem na studiowanie rożnych nurtów medycyny niekonwencjonalnej, aby w końcu stworzyć swoją oryginalną rzeczywistość, pełną możliwości samouzdrawiania i szczęśliwego życia, ktorą opisuję w swoich książkach.