CZOSNEK – TRUCIZNA DLA MÓZGU? (dla zdrowotności)

Czosnek jest naturalnym antybiotykiem, czy specyficzną trucizną dla wyższych form życia i komórek mózgowych?

Wczorajszym tekstem Monika zainaugurowała, być może podświadomie, kobiecy marzec nacechowany Dniem Kobiet. Odczułem ten czas już wcześniej po zamówieniach, bo w tym okresie najlepiej sprzedaje się książka „Miłość rządzi”. I tu ciekawostka, książkę tę kupują kobiety dla innych kobiet: przyjaciółek, córek, mam… Proszą mnie o dedykację, stąd wiem! I ani jednego zamawiającego pana! Taka ciekawostka więc się dzielę, nie wyciągając zbyt pochopnych wniosków. Podobnie zresztą jak z tekstu poniżej. Co prawda nie dotyczy kobiet bezpośrednio, ale ich zdrowia jak najbardziej. Mamy w końcu piątek dla zdrowotności, ale tekst jest niezwykle kontrowersyjny i jestem ciekaw, do jakich wniosków dojdziecie po przeczytaniu.

Czosnek jest toksyczny. Jest specyficzną trucizną dla wyższych form życia i komórek mózgowych. Powodem, dla którego czosnek jest tak toksyczny, jest to, że zawiera jon hydroksylowy sulfonu, który przenika przez barierę krew-mózg, podobnie jak DMSO [sulfotlenek], a ten jon hydroksylowy sulfonu jest specyficzną trucizną dla wyższych form życia i mózgu komórki. Byłem inżynierem testów w locie w grupie doktora Hallana w latach pięćdziesiątych. Chirurg pokładowy przychodził co miesiąc i przypominał nam wszystkim: „Nie ważcie się dotykać czosnku 72 godziny przed lotem jednym z naszych samolotów, ponieważ czas reakcji podwoi się lub potroi. Masz trzy razy wolniejszy czas reakcji niż gdybyś nie zjadł kilku ząbków czosnku”. Cóż, nie wiedzieliśmy dlaczego, przez kolejne 20 lat, dopóki nie użyliśmy elektroencefalografu i nie dowiedzieliśmy się, że czosnek zwykle desynchronizuje fale mózgowe. Oznacza to, że powoduje, że fale alfa znikają i zastępują je falami beta, które powodują napięcie i niepokój.

Każdy z was, kto jest ekologicznym ogrodnikiem, wie, że jeśli nie chce używać DDT, czosnek zabije wszystko, co stanie mu na drodze. Większość ludzi słyszała przez większość swojego życia, że ​​czosnek jest dla ciebie dobry. Jeśli masz pacjentów, którzy mają bóle głowy o niskim stopniu nasilenia lub zaburzenia koncentracji uwagi, lub nie mogą skupić się na komputerze po południu, po prostu przeprowadź eksperyment – ​​by dowiedzieć się, czy jesteś to sobie winien. Odstaw tych ludzi od czosnku i zobacz, jak szybko staną się lepsi. A potem niech zjedzą trochę czosnku po około trzech tygodniach. Powiedzą: „Mój Boże, nie miałem pojęcia, że ​​to jest przyczyną moich problemów!”

W przeszłości słyszałem z wielu wiarygodnych źródeł, że cebula i czosnek wpływają na poziom koncentracji i mają negatywny wpływ na funkcje mózgu. Ale czy będzie aż tak źle, kiedy tak wielu ludzi na ziemi je to codziennie? Przeprowadziłem badania i znalazłem kilka niesamowitych faktów, które zmieniły moją przyczynę „może być” na „musi być”. I chciałbym podzielić się tymi faktami tutaj.

I dr Robert C. Beck dzieli się wynikami naukowych badań, jakie przeprowadził. Jest podobno fizykiem, a badania są rzetelne. I co Państwo na to? Podobnych newsów dziwnej treści napływa do mnie coraz więcej, więc gdybym nie był Obserwatorem, musiałbym chodzić w czapce z aluminiowej folii, pić wodę przygotowaną w specjalnych urządzeniach, jeść wyłącznie warzywa wyhodowane przez siebie w sterylnych warunkach na parapecie itd. Znam takich, którzy żyją właśnie w ten sposób, ale czy to jest życie? A w sprawie czosnku zdałem sobie dwa pytania: dlaczego kilka tysięcy lat stosowania czosnku jeszcze nie wykończyło ludzkości i jaki jest cel tego artykułu, czy aby nie chodzi o zrezygnowanie z naturalnego antybiotyku i używanie sztucznych antybiotyków z Big Pharmy? Moim pierwszym odruchem było więc przygotowanie sobie pysznej kanapki (szkodliwa) z masełkiem (szkodliwe) pomidorkiem (bezwartościowy o tej porze) i czosnkiem, trucizną dla mózgu!  Mniam, mniaaaam….

Subscribe
Powiadom o
guest

17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments