Inne

Antyrakowe ćwiczenia Nishi

Ćwiczenia Nishi to nie jedyny, ale jeden z niezwykle ważnych elementów uzdrawiających, jaki powinniśmy zastosować podczas terapii dotyczącej poważnych chorób. Nie zapominajmy jednak, że z jeszcze lepszym skutkiem możemy ćwiczyć profilaktycznie, żeby żadna tego typu choroba nas nie dotknęła. Sprawdziłem jej skuteczność na sobie i wielu moich patientach, dlatego zdecydowałem się upowszechnić ją, nagrywając ten filmik.

Spotkanie z Anną

Spotkanie z moją byłą patientką z 2018 roku, cierpiącą na poważną chorobę nowotworową, która nie poddała się typowym procedurom: operacja, chemioterapia, radioterapia, ale zdecydowała się na niekonwencjonalne postępowanie. Zobaczcie, jak czuje się w rok po sesjach hipnoterapii, a dodam, że w roku 2020, gdy to piszę, nic się w samopoczuciu Ani nie zmieniło.

Jak zrobić antygrypowe enzymy z kasztanów

Nie wszyscy zapewne znają przepis Bołotowa na piwo kasztanowe, świetny środek antygrypowy. Ja go troszeczkę zmieniłem ale składniki są prawie takie same:  6 l. ciepłej wody, 2 szklanki cukru, 80 kasztanów, 2 łyżeczki śmietany (prawdziwej) i zioła.

Moje lektury na wagę życia cz.I

Przedstawiam książki, które znacząco wpłynęły na moje życie i pomogły mi się uzdrowić.

Moje lektury na wagę życia - cz. II

Przedstawiam książki, które znacząco wpłynęły na moje życie i nie tylko pomogły mi się uzdrowić, ale także innych.

Modlitwa Franciszka

Jedna z moich patientek poprosiła mnie o ustosunkowanie się do słynnej modlitwy św. Franciszka z Asyżu i dlatego mówię co nieco o Bogu, bezwarunkowej miłości, przekonaniach, wierze, wiedzy i wielu innych ważnych sprawach.