Spotkania autorskie

BABY ACH TE BABY

Wieczór autorski wypadł w wigilię Dnia Kobiet nic dziwnego, że głównym tematem wieczoru w Łodzi były kobiety, nie bez znaczącego udziału mężczyzn, jednakże.

Wieczór autorski w Lubinie

Krótkie fragmenty uroczego wieczoru autorskiego w Lubinie, na którym wręczałem wylicytowany komplet moich książek na WOŚP a także przy pomocy uczestników zajmowaliśmy się uzdrawianiem energią.

Popierdywanie metafizyką - część II

Druga część wieczoru promocyjnego książki „Nie daj się umrzeć, czyli popierdywanie metafizyką”. Omawiamy możliwości uzdrawiania energią, rolę czakr, świadomości i nie uciekamy od szeroko rozumianego pojęcia Boga.

Popierdywanie metafizyką - część I

Pierwsza część wieczoru promocyjnego książki „Nie daj się umrzeć czyli popierdywanie metafizyką”. Rozmawiamy o fałszywej tożsamości, medytacjach, nowotworach, diagnozach i świadomości.

Brodnica - spotkanie autorskie

Fragment spotkania autorskiego w Brodnicy na którym poruszaliśmy takie tematy jak: Bóg, wolna wola, stres, placebo, system odpornościowy, odchudzanie, głodówka i oczyszczanie wątroby.

SIEDEM RECEPT - PREMIERA część III

III część wieczoru autorskiego – premiery książki „Nie daj się umrzeć, czyli SIEDEM RECEPT”. Rozmawiamy na temat nowotworów, depresji, tarczycy, olejowania, picia wody, bólu kręgosłupa i ćwiczeń Jabłońskiego.

SIEDEM RECEPT - PREMIERA część II

II część wieczoru autorskiego – premiery książki „Nie daj się umrzeć, czyli SIEDEM RECEPT”. Rozmawiamy na temat celu życia, prawdy obiektywnej, radykalnego wybaczania, diet odchudzających i odżywiania.

SIEDEM RECEPT - PREMIERA część I

I część wieczoru autorskiego – premiery książki „Nie daj się umrzeć, czyli SIEDEM RECEPT”. Rozmawiamy na temat seksu, zasypiania, alkoholu, starości, wizualizacji i pozytywnych myśli.

Komunikacja z podświadomością

II część wieczoru promocyjnego „Opamiętania” w kubie „Fundacja Metamorfozy”, część praktyczna dla początkujących o tym jak nawiązać kontakt z podświadomością.

Fundacja Metamorfozy - spotkanie autorskie

I część wieczoru promocyjnego „Opamiętania” w kubie „Fundacja Metamorfozy” w Warszawie na którym mówiliśmy również o iluzji rzeczywistości, szczęściu, samouzdrawianiu i służbie zdrowia. Przepraszam za jakość.

Skąd biorą się choroby

Wieczór promocyjny mojej pierwszej książki w Lipskim Centrum Kultury w roku 2017.  Dałem plamę, bo na spotkaniu zabrakło egzemplarzy książki dla wszystkich chętnych.

Pierwsze wydanie

Obejrzyj ten filmik jeśli chcesz się trochę więcej dowiedzieć o mojej pierwszej książce „Nie daj się umrzeć czyli Opamiętanie”.