ICH ZBÓJECKIE PRAWO

Wszyscy ludzie odrobinę inteligentniejsi od imadła doskonale znają sentencję Einsteina, szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. Wytłumaczcie mi zatem, bardzo proszę, po kiego czorta Polki i Polacy łażą od lat po ulicach z białymi różami albo czarnymi parasolkami? Jeśli uważacie, że nie łażą „tak samo”, bo dołożyły swoje słynne „wyp…” to ja się poddaję. Czy są inne rezultaty łażenia z tym wyp…?! 

Po jaką cholerę łazić pod siedzibę PiS-u czy pod dom Kaczyńskiego? Przecież oni śmieją się nam w nos i bez skrupułów wprowadzają barbarzyńskie uchwały, żebyś sobie, kur.a nie myślała, żem cię kur.a w sercu mioł! Czy naprawdę tak trudno zdać sobie sprawę, że nie protestujemy w stolicy europejskiego kraju tylko w Ołomuńcu na Fiszplacu?  Czy nie najwyższy czas zmienić adresata tych protestów jeśli samych protestów zmienić nie potrafimy? Gdy jesienią kilkoro odważnych protestujących weszło do kościołów, skutek był natychmiastowy i poważny. Wstrzymano publikację „wyroku” pindzilindzi Julii. 

Wiem, że nie wszyscy mają odwagę Joasi Scheuring-Wielgus, tym bardziej że dewoci zaczęli jojczyć, że jak można, że nie do wiary, że aż tak, że święte miejsce… Oni mogą włazić nam pod kołdrę i nakazywać co my możemy tam robić, inicjować barbarzyńskie uchwały, ale my nie możemy wejść do kościoła, żeby powiedzieć, że się na to nie zgadzamy?! Mogą uchwalać prawo skazujące kobiety i płody na niewyobrażalne cierpienia, ale my nie możemy powiesić na kościelnym płocie dziecinnych bucików? Pierwsze protesty antykościelne przyniosły jednak widoczny rezultat, czyżby ten sukces przestraszył protestujących?

A jeśli nie chcecie albo boicie się Kościoła, to protestujecie pod siedzibami opozycji! Idźcie do Platformy, SLD, PSL-u, dorwijcie Hołownię i tego świętego marszała Grodzkiego! Co to za opozycja, która boi się własnego cienia? Za co biorą nasze pieniądze? Za to, żeby udawać opozycję? Kiedy wreszcie zdecydują się zerwać kaganiec z twarzy i ryknąć przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, przed ciosem niechaj tyran drży! A gdy boją się tego ciosu zadać, to niech oddają mandaty i wyp… z Sejmu!

Dajcie sobie spokój z PiS- em, bo to są zbóje i od zbójacki nie odejdą! Że nam zbóje wolność zabrali – ich zbójeckie prawo; że płacą z naszych podatków ciężkie miliony na Kościół – ich zbójeckie prawo;  że nam założyli kagańce na twarze – ich zbójeckie prawo; że pozamykali większość biznesów – ich zbójeckie prawo, ale że przy tym nasza opozycja podryguje głupawo, zgarniając swoje apanaże  – to już jest zwykłe kur…

P.S.

Bardzo dziękuję za sympatyczne wyrazy aprobaty, które wciąż napływają po ostatnim webinarze. Jest też dużo próśb o kolejny webinar, więc będę musiał rozważyć taką możliwość. Biorąc pod uwagę mój brak asertywności, chyba jednak zdecyduję się na webinar zamykający sezon zimowy pod koniec lutego.