OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Wraz z nowym tygodniem przedstawiam Państwu program naszego piątkowego webinaru „Czy każdy może się samouzdrowić?”. Spotkanie zaczynamy punktualnie o 20:00 a będzie przebiegało mniej więcej tak:

  1. Powitanki 5-10 min.
  2. Prezentacja 30 min.
  3. Pytania i odpowiedzi 30 min.
  4. Omówienie dostępu do bonusów 10 min.
  5. Pożegnanki 5 min.

Postaram się trzymać tego planu bo gdy czasem oglądam długaśne webinary ciągnące się jak… wiecie o co chodzi, nigdy nie mogę dotrwać do końca. Dokupiłem kolejną setkę miejsc w webinarowym pokoju i zrobię to jeszcze, jeśli nowych zapisów będzie przybywać. Niestety w ostatniej chwili będzie to niemożliwe więc niezapisani mogą mieć kłopoty z wejściem. Na wszelki wypadek jeszcze raz podaję link do zapisu: https://go.mywebinar.com/letv-nwdb-nszd-peth 

Z prezentacją miałem problem, bo wbrew pozorom temat samouzdrawiania jest bardzo szeroki, dlatego musiałem wybrać jakiś wąski fragment i padło na oczyszczanie. Ludzie wciąż nie za bardzo wiedzą jak się oczyszczać a nadmiar dostępnych informacji jeszcze zakłopotanie potęguje. Postaram się zatem jakoś to usystematyzować.  

Co prawda oczyszczanie to cały czwarty rozdział w mojej książce „Siedem recept” ale sami wiemy jak to jest u nas z czytelnictwem, to po pierwsze, a po drugie, od czasu napisania tej książki minęło już kilka lat a ja zebrałem nowe doświadczenia. Dla większości moich czytelników prezentacja zapewne zabrzmi znajomo ale przynajmniej sobie uporządkują swoją wiedzę. Dla nowych może być szokiem. Cóż, nie wszyscy jesteśmy na tym samym levelu, jak mówi moja wnuczka.  

I jeszcze jedno. Zbliża się okres świąteczno-noworoczny i jeśli kupowane w moim autorskim sklepie książki mają dotrzeć do Was przed świętami to ostatnim dniem zamówień jest środa 23 grudnia do godz:11:00. To samo dotyczy Nowego Roku gdzie datą graniczną też jest środa 30 grudnia, też do godz:11.  W „normalnych tygodniach” najlepiej zamawiać książki od poniedziałku do czwartku, wtedy możecie liczyć na doręczenie następnego dnia. Natomiast wszystkie książki zamówione podczas weekendu wysyłane są w poniedziałek a na miejsce dochodzą we wtorek.

I to byłoby na tyle bo jutro zajmiemy się energiami które teraz schodzą na Ziemię.