CICHY SZEPT PODŚWIADOMOŚCI, czyli JAK WYKORZYSTAĆ W SWOIM ŻYCIU WEWNĘTRZNE SYGNAŁY (dla zdrowotności)

Podświadomość zawsze wskazuje czy coś nam służy, lub szkodzi, ale większość nie słucha jej cichego szeptu.

Czy podświadomość może nam wskazać, czy coś nam służy, czy wręcz przeciwnie – szkodzi? To oczywiste! Ona to robi zawsze, o każdej porze dnia i nocy, ale większość z nas nie chce słyszeć cichego szeptu podświadomości. Jeśli już, to wolimy się z nią kontaktować świadomie, poprzez  medytację, afirmacje, wizualizacje, analizę snów itd. W ten sposób możemy mieć jako taką pewność, czy to jedzonko albo lekarstwo, a nawet nowo poznana pani czy pan są dla nas okay! 

Dla mniej zaawansowanych są niezwykle proste techniki, które odpowiadają na nurtujące pytania, udzielając trzech odpowiedzi: tak, nie i „na dwoje babka wróżyła”. Na spotkaniach autorskich często je demonstruję (w filmikach z tych spotkań też to macie), więc na pewno znacie już test ciała lub ręki, nie mówiąc już o używaniu wahadełka. Wystarczy rozluźnić się i zadać pytanie a ciało, ręka czy wahadełko precyzyjnie pokażą odpowiedź wysłaną z podświadomości.

Jeden z moich patientów używa wahadełka w restauracji, bo zawsze miał kłopoty żołądkowe. Odkąd nauczyłem go tej prostej metody używa wahadełka gdy już kelner przyniesie potrawę i pyta podświadomość: jeść czy nie jeść? I podobno od tego czasu skończyły się dla niego problemy gastryczne po wyjściu z restauracji. Czasami tylko wychodzi głodny, gdy restauracja jest podłej jakości a wahadełko na wszystko mówi – nie!

Problem jest szczególnie ważny przy lekarstwach czy suplementach, które teraz ludzie połykają jak kaczki. Miałem niedawno patientkę, która brała tego mnóstwo, a czuła się coraz gorzej. Poprosiłem zatem jej podświadomość, aby określiła, co powinna brać, a co odstawić. Jasne, że nie zrobiłem tego testem ciała, ręki czy używając wahadełka, bo niezwykle łatwo i przyjemnie robi się to podczas hipnozy. Odpowiedzi są wtedy precyzyjne i jednoznaczne.

Po sesji zawsze informuje patienta, że to są tylko sugestie podświadomości i że powinien je skonsultować ze swoim lekarzem. W przypadku mojej patientki lekarz zgodził się z sugestiami podświadomości i skreślił z jej listy większość suplementów i Marysia (powiedzmy, że tak miała na imię) poczuła się znacznie, znacznie lepiej. Po pewnym czasie zadzwoniła jednak do mnie, że czuje się nieswojo, brak jej tych piguł przed, po i podczas jedzenia.

Z hipochondrią naprawdę nie jest łatwo, zapewniam!

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments