DNA – KOD MIŁOŚCI

Monika Irsmanbet: kody DNA, Uroboros – koliste DNA, Macierz, czyli Matrix, informacja przekazywana w linii matki, moc kobiet, tajemnica tańca.

Monika Irsmanbet

Nie tak dawno Stasiu pisał o braku determinizmu w kodach DNA, a dziś córka przyniosła mi wieści o DNA kolistym (niestety nie znalazłyśmy materiału w języku polskim). To DNA, działa na poziomie uczuć i jest miłością. Nie ma w nim nic, co determinuje, nic, co odpowiada za choroby i cierpienie i nic, co kształtuje nasze cechy charakteru. To kod pramatki, wszystko, co dla nas dobre, pozytywne i potrzebne. Geny mogą stworzyć tylko coś, co jest przekazywane przez sygnał. Gen + sygnał daje efekt i coś tworzy. To właśnie ten sygnał jest zakłócany, blokowany, fałszowany, zmieniany na naszą absolutną niewolę i niekorzyść. Sygnał zakłóca tzw. matrix, technologią czy choćby syndromem Saturn – Księżyc. To te przekręcone, zafałszowane, zmienione sygnały, które idą prosto do naszych umysłów, tworzą naszą rzeczywistość.

Kobieta od wieków jest symbolizowana jako koło, spirala, jako dwa splecione węże, podwójna helisa DNA. Tam są zapisane nasze niekończące zdrowie, brak cierpienia, bólu, obfitość, szczęście, nieśmiertelność. Ogromną tajemnicą było to, że istnieje również helisa kolista. Oprócz spiralnego DNA istnieje również koliste, tzw. Uroboros (wąż, który pożera siebie i wciąż się odradza, koniec, który jest początkiem). Uroboros bywał częścią biżuterii bogiń. Uroboros jest ciągle w ruchu, tworzy wir, tworzy energie. Jego statyczność oznaczałaby śmierć. Do niedawna był fałszowany, usuwany, kasowany i zamieniany na podwójną helisę. Większość DNA jest rozplecione, luźne i energia nie może płynąć.

Węże podwójnej helisy, energii nie przepuszczają. Do ruchu potrzebne jest zaplecenie, a to właśnie o tej kolistej, zaplecionej nie wspominają do niedawna naukowcy ani żadne ścieżki rozwoju duchowego. To ona właśnie jest najważniejsza, to ona uruchamia energie, to ona jest sekretem ludzkości. Mieści się  w mitochondrium DNA. Tajemnica Uroborosa, to tajemnica mocy i potężny sekret kobiet. Tylko kobiet, bo tylko kobiety ją mają. Wygląda ona jak ziarno z wieloma nićmi i jest chyba najnowszym odkryciem nauki. Przypadkowo (???) nazwali ją macierzą. Macierz znaczy Matrix. Jakież to fascynujące prawda? Naukowcy odkrywają, że tam zapisana jest informacja i ta informacja jest przekazywana tylko w linii matki, w linii żeńskiej. Kobieta przekazuje ją w całości córce, syn również ją dostaje, ale wtedy jest niepełna i znajduje się w ogonku plemnika, który przy połączeniu odpada. Taka to tajemnica i moc kobiet, o której wspominałam już wcześniej. To kobiety znają tajemnice nieśmiertelności, znają sekret życia i wiecznego zdrowia i to one przekazują te informacje po kądzieli.

Mitochondrialne DNA uruchamia tylko koło, wir, Uroboros. Wtedy rozplecione węże zaczynają tańczyć i zaplatają się, tworząc energie. Tego tak bardzo obawiają się bogowie i kapłani, niszcząc świadomość kobiet i ich odwagę i moc. Jahwe mówi „będziesz pełzał” i blokuje moc aktywowania naszego DNA. Jeśli uruchomimy to koło, jeśli stworzymy tę potężną energię, jeśli węże zaczną tańczyć i się splatać to matrix upadnie. To kobieta jest zawsze zaklinaczką węży. Jak aktywować te energie? Przez taniec dziewczyny, przez taniec.

Kobiety od wieków tańczyły, bo znały tajemnicę tańca. Tańcząc, nucąc, możemy uruchomić wir, możemy zniszczyć więzienie bez krat, możemy wywołać potężne wulkany, eksplozje energii. Każdy taniec zawiera indywidualną treść. Taniec brzucha, bioder, tzw. wężowy ruch. Tak bardzo wyśmiewany i sprowadzany wulgarnie do prostytucji. To on uruchamia i aktywuje helisy, to on jest tak przerażający dla bogów. Może być to też taniec tzw. wewnętrzny, wtedy gdy jesteśmy w pozycji siedzącej. Kobiety mają niezwykłe moce. Nie pytajmy, jak mamy to robić, nie możemy naśladować, kopiować, podglądać. Każda z nas ma to w sobie i zawsze gdy jest okazja, róbmy to. Tańczmy, nućmy i wibrujmy wysoko do nieba i głęboko do wnętrza ziemi. Szczególnie w święto Barbary, ale o tym opowiem innym razem.

Monika Irsmanbet

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments