KTO NA TYM KORZYSTA

Od czasów zaczytywania się kryminałami (liceum)  nauczyłem się analizować dziwne zdarzenia zaczynając od pytania kto na tym korzysta. Zastanówmy się zatem, kto korzysta na „plandemii” i czy ten zysk jest na tyle opłacalny, żeby zamrozić pół świata i posłać na drugą stronę wiele istnień ludzkich. Tak! Ten zysk jest gigantyczny! Mam tu na myśli zysk finansowy zostawiając na boku mega gigantyczny zysk, jakim jest tworzenie bezwolnego człowieka zombie, niezdolnego do buntu i przeciwstawienia się władzy.

Teraz finansowo tuczy się przemysł farmaceutyczny. To są dla nich żniwa. Ten przemysł ma niewiele wspólnego ze zdrowiem, bo ich dochodem, o który dbają potężni udziałowcy, są choroby! Im więcej chorób tym większy zysk. Proste. Nic dziwnego, że fachowcy tej korporacji starają się, aby chorób było jak najwięcej i stwarzają pozory, że drobne dysfunkcje są chorobami śmiertelnymi. Przemysł natychmiast wytwarza jakieś „lekarstwa” na taką chorobę, produkując je za grosze i sprzedając za krocie. Tak to działa od lat!

Śmiertelnym zagrożeniem dla tego przemysłu jest profilaktyka, zapobieganie chorobom, zioła i naturalne sposoby leczenia. Dlatego z taką zajadłością zwalcza się medycynę niekonwencjonalną, homeopatię, bioenergoterapię, aromatoterapię, biorezonans, aurikuloterapię, hydroterapię, balneologię, klimatoterapię, światłolecznictwo, ciepłolecznictwo i mnóstwo innych! Celowo i świadomie zataja się możliwości, jakie w każdej sytuacji pandemicznej (obecnej także) daje natura. Ludzi, którzy skutecznie stosują naturalne metody, nazywa się szarlatanami i wyśmiewa publicznie.

Promuje się jedynie słuszną drogę i robi to ogromna armia lobbystów z tytułami naukowymi. Zatrudnia się celebrytów świata polityki, kultury i medycyny, to oczywiste. Ulegają im parlamenty większości krajów i dlatego ustanawia się chore ustawy, które chronią ten farmaceutyczny przemysł, ustanawiając „monopol na choroby” i edukację ukierunkowaną na zyski tej korporacji. A niby dlaczego promuje się przeraźliwie drogą chemioterapię i radioterapię w chorobach nowotworowych, zwalczając naturalne, skuteczne i tanie terapie naturalne?

Nie inaczej jest ze „śmiertelnym” covidem. Infekcje koronawirusową leczy się lekko, łatwo, przyjemnie. I tanio, ale o tym jutro. Jak widać,  międzynarodowe koncerny farmaceutyczne skutecznie nie dopuszczają do takiej alternatywy i kiedyś, mam nadzieję, odpowiedzą za to. Tak już bywało. Podczas procesu norymberskiego kilku dyrektorów firm Bayer, BASF i innych niemieckich firm chemiczno-farmaceutycznych zostało skazanych za zbrodnie przeciwko ludzkości. Za wykorzystywanie niewinnych więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz także. To na nich testowano przecież eksperymentalne leki. Co ci przypomina, co ci przypomina widok znajomy ten?