OCZYSZCZANIE CIAŁA

Nie chciałbym zajmować się leczeniem ludzi, którzy złapali infekcję korona wirusem, bo się na tym nie znam. Opieram się jedynie na opiniach lekarzy i naukowców z ogromnym doświadczeniem, którzy bez wahania stwierdzają – pacjenci są źle leczeni albo nieleczeni wcale. Dlatego ciężko chorują, a nawet umierają. Nie będę rozwodził się nad amantydyną, molnupirivarem, remdesiviruem i wieloma innym skutecznymi specyfikami, o których cicho w mediach. Promuje się respiratory i to ma wystarczać.

A co z witaminą C, za którą Jerzego Ziębę skazano na wieczną anatemę? Okazuje się, że jednak jest skuteczna w walce z wirusem. Raporty z chińskich klinik są jednoznaczne: pacjenci  w ciężkim stanie zainfekowani  wirusem prawie całkowicie odzyskali  zdrowie po podaniu im wysokich dawek witaminy C. Chiński rząd nie brzydził się tą witaminą i wysłał jej tony do obszarów najbardziej dotkniętych covidem. Skutek? W Chinach praktycznie skończyła się epidemia.

 Od 1992 roku wiadomo o antywirusowych właściwościach witaminy C w połączeniu z lizyną. Praca laureata Nagrody Nobla Linusa Paulinga i doktora Ratha jasno stwierdza, że komórki nowotworowe i komórki zainfekowane wirusem wykorzystują ten sam mechanizm aktywacji enzymów i niszczenia tkanek. Dr. Rath twierdzi bez ogródek: według dostępnej mi wiedzy, nie istnieje na chwilę obecną żaden lek farmaceutyczny o porównywalnej skuteczności, bezpieczeństwie i przystępnej cenie, jak naukowo opracowana i przetestowana synergia tych mikroskładników odżywczych.

Leczenie leczeniem, ale mnie interesuje bardziej zapobieganie, które tak skrupulatnie omija się w oficjalnych przekazach. Omija się, bo koliduje z oficjalnymi nakazami i zakazami. Chodzi przecież o przebywanie na świeżym powietrzu, zabawę, radość, głębokie oddychanie! Jak to się ma do zamknięcia nas w czterech ścianach? Co możemy zrobić oprócz noszenia maseczek, które sprawia, że jesteśmy bardziej narażeni na atak wirusa? Możemy wzmacniać nasz system immunologiczny i oczyszczać nasze ciało.

Odpowiadając na liczne prośby, udostępniłem w moim sklepie prezentację pod tytułem „Oczyszczanie ciała”, którą premierowo przedstawiłem na webinarze 15 grudnia. Cena jest symboliczna i ma zrekompensować koszt wynajęcia pokoju webinarowego. Kupicie ją w dziale PREZENTACJE w moim autorskim sklepie w zamian za to macie nieograniczony dostęp do tej prezentacji tak, aby w każdej chwili mieć możliwość sięgnięcia do naturalnych produktów i sposobów oczyszczania ciała. Z tej prezentacji dowiecie się jak się oczyścić w sposób, który praktykuję od dawna i polecam moim patientom. Miłego oglądania podczas weekendu, a w poniedziałek wracamy do problemu coronawirusa. Napiszę czarno na białym co zrobić, żeby się skutecznie i rozsądnie przed nim zabezpieczyć.