NIEULECZALNIE CHORY? ZMIEŃ SWOJE GENY, ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE (dla zdrowotności)

Ksiądz i lekarz często odbierają energię i pozbawiają mocy, nawet wtedy, gdy skutecznie pomagają.

Jeśli wciąż uważasz, że jesteś nieuleczalnie chory, czy zastanawiałaś(eś) się kiedyś, aby zmienić swoje geny? Od lat przekonywano nas, że nasze DNA jest jak wyrok sądowy – stałe, niezmienne, zapisane w granicie. Jednak nauka nie stoi w miejscu i wielu naukowców, z moim ulubionym Bruce Liptonem na czele dowodzi coś wręcz przeciwnego. Ty jesteś panią czy panem swoich genów i możesz zmienić swoją genetykę.

Umysł interpretuje środowisko, a mózg reaguje, wydzielając różne chemiczne substancje, które wpływają na 50 trylionów komórek Twojego ciała. Gdy dostajesz dopaminę, czujesz się jak w siódmym niebie, wazopresyna sprawia, że przyciągasz do siebie seksualnego partnera, a telomeraza daje Ci miłość do samego siebie, kortyzol wciąga w toksyczne myśli, zaś endorfiny w pozytywne. Ale czy można takie substancje tworzyć świadomie? Okazuje się, że tak! Kluczem jest kontakt z podświadomością.

Podświadomość jest jak niesforne dziecko – trudno się z nią dogadać, ale gdy już to zrobisz, może być Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Największą przeszkodą w kontakcie z podświadomością jest stres. Stres robi więcej szkód, niż myślisz. Może zamknąć wzrost komórek i wyłączyć układ odpornościowy. Diagnoza nowotworu i strach przed rakiem mogą doprowadzić do śmierci w kilka miesięcy. Aby uniknąć takiego losu, musisz zmienić swoje myślenie. To otworzy Cię na niewidzialną moc, która wpływa na widoczną rzeczywistość, nawet na Twój genotyp!

Najważniejsze, abyś zdiagnozował(a), czy wędrujesz właściwą ścieżką kwantową. Zastanów się, czy codziennie zyskujesz energię, czy może ją tracisz? Nie zapominaj, że Kościół i medycyna często odbierają energię i pozbawiają mocy, nawet wtedy, gdy skutecznie pomagają. Naucz się zatem czuć, nie tylko rozumieć. Zamknij się na wszystkie bodźce i poczuj, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Nie oceniaj na podstawie słów, gestów czy nawet działań – zamknij oczy i poczuj to!

Naucz się czuć, nie tylko rozumieć. Zmiana myślenia i wzorców to klucz do powrotu do prawdziwego życia. Każdego dnia musisz pracować nad swoimi przekonaniami. Wyobraź sobie, że Twoje myśli są jak ogrodnik, a Twoje ciało to ogród. Co zasiejesz, to wyrośnie. Zasiej miłość, a zbierzesz miłość. Zasiej strach, a zbierzesz strach. Bruce Lipton udowadnia, że nasze myśli mogą dosłownie zmieniać nasze geny. Nie jesteś niewolnikiem DNA – zmień wzorce, przekonania i myśli, a wrócisz do życia.

p.s.

Spełniam prośbę Kasi i kilku podobnych do niej czytelniczek, które chciałyby zobaczyć naszą pogaduchę z Siewcami Prawdy, czyli Moniką Tyszczak i Bogdanem Morkiszem, a nie mogą jej znaleźć. Tutaj macie link: https://rumble.com/v53ag4d-malowane-ory-stanisaw-andrzej-penksyk.html

Subscribe
Powiadom o
guest

11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments