MIŁOŚĆ RZĄDZI

Z przyjemnością prezentuję Państwu moją premierową książkę „Nie daj się umrzeć, czyli miłość rządzi” związaną z czwartą czakrą. Jak wiadomo czakra serca wibruje w kolorze zielonym, stąd zieleń na okładce zaprojektowana według wskazówek czytelników, zresztą. Ta szata graficzna zostanie przypisana do całego cyklu, o ile jeszcze powstaną trzy nowe książki, bo to, nie oszukujmy się, zależy od ilości sprzedanych egzemplarzy.  

W zasadzie powinienem teraz zachęcić potencjalnych czytelników do kupna używając wyświechtanych, ale ponoć skutecznych w marketingu zachęt w rodzaju: „musisz ją przeczytać”, „zmieni twoje życie”, „jeszcze czegoś takiego nie czytałeś” itp. Nie zrobię tego, bo już znacie moje książki i doskonale wiecie, że metodycznie i konsekwentnie wspinam się razem z moimi czytelnikami po drabinie rozwoju duchowego. Czakra serca jest swojego rodzaju granicą albo pomostem pomiędzy czakrami dolnymi (materia) a górnymi (duchowość). Jest dla nas niezwykle istotna, bo przetwarza i równoważy energie płynące z góry i z dołu co jest szczególnie ważne teraz gdy świat przechodzi na wyższe wibracje związane z miłością bezwarunkową.

Ta energia jest kluczowa dla ewolucji ludzkości i może być przyswojona wyłącznie poprzez czakrę serca. Siła i przemoc oparta na strachu i poczuciu indywidualności musi odejść, żeby narodziła się nowa ludzkość. I to się stanie, gdy energia każdego z nas wzniesie się i otworzy na moc miłości i empatii. To nie jest łatwe, ale możliwe a ja przedstawiam w tej książce jak to zrobić bez niepotrzebnej spinki. Zdaję sobie sprawę, że dla pewnej części ludzi będzie to nieakceptowalne a nawet bluźniercze, ale takie są przecież wszystkie moje książki więc dlaczego ta miałaby być inna?

I teraz dwa apele do moich najwierniejszych czytelników: jeśli ta książka zarezonuje w Waszych sercach nie omieszkajcie podzielić się swoją opinią, bo, jak doskonale wiecie, znajdziecie ją w kolejnym wydaniu. To miły zwyczaj dzielenia się pozytywnymi emocjami, coś rzadko spotykanego w naszej covidowej rzeczywistości nastawionej na dzielenie się emocjami negatywnymi. Swoje recenzje możecie umieszczać pod postami albo przysyłać Messengerem lub mailem pod adres: niedajsieumrzec@gmail.com.    

Drugi apel dotyczy upubliczniania tej książki. Nie chodzi o to, żeby stała się bestsellerem wydawniczym, bo to jest niemożliwe z różnych względów, o których można by pisać i pisać. Nie mam też zamiaru uruchamiać gigantycznej kampanii reklamowej wystarczy mi sprzedaż, która zwróci koszty wydania i pozwoli na odrobinkę masełka do chlebka. W takim przypadku z ochotą zajmę się kolejną książką związaną z czakrą gardła, czyli wyrażaniem, a jest o czym pisać, prawda? Ale nic się nie stanie, jeśli sprzedaż będzie marna, po prostu ta zielona będzie ostatnią książką a ja udam się na zasłużoną emeryturę. Też z ochotą! Wszystko zależy od Was. Miłego czytania zatem.