MOŻNA ZROBIĆ TYLKO JEDNO!

Opowiadanie się po tej czy tamtej stronie tej samej monety mnie nie dotyczy, bo taka postawa tworzy wojny. Można zrobić tylko jedno.

Pięknie dziękuję za wszystkie linki do filmików, jakie mi przesyłacie. Staram się przynajmniej kliknąć na każdy z nich, ale większości nie oglądam. Nie oglądam i nie udostępniam, bo już mam dość straszenia z każdej strony. Jeśli uważacie, że najlepsi fachowcy od strachu pracują w TVP czy TVN, jesteście w „mylnym błędzie”. To małe miki w porównaniu ze stroną alternatywną! Fachowcy z Telegramu, VK czy Linkedln też jeżdżą po naszej wrażliwości jak po łysej kobyle! A ja jestem nieujeżdżalny i nie mam zamiaru onanizować się strachem z perspektywą głodu, zarazy i wojny, jaką chcą wcisnąć do mojej podświadomości.

Dla mnie prezydent Biden nie jest żadnym mężem stanu! To raczej mało kumaty wykonawca kierunków wyznaczonych przez globalistów, który bezrefleksyjnie wprowadza chore prawo. Przykładów jest całe mnóstwo, ale może ten ostatni: Jak podoba się wielbicielom Bidena niszczenie plonów wyprodukowanych przez amerykańskich farmerów? Oni już to robili, ale nigdy nie na taką skalę! Staram się nie upowszechniać linków do takich dołujących wiadomości, ale muszę jakoś uwiarygodnić to co piszę więc sami możecie zobaczyć tutaj. Zakochanym w Bidenie i USA zapewne nie przeszkadzają zabite dzieci w Afganistanie, Syrii, Bośni czy Ukrainie! Bo takie ich amerykańskie zbójeckie prawo?

Z drugiej strony mamy wielbicieli Putina przedstawionego jako obrońcę przed globalistami. A wiecie co on zrobił z Vadim Cheldiyevem? To artysta, śpiewak operowy, który wezwał ludzi do wzięcia udziału w proteście przeciwko ograniczeniom Covid-19 we Władykaukazie. Pomagali mu lokalni aktywiści: Ramis Chirkinov i Arsen Besolov. Vadim został skazany na dziesięć lat więzienia o maksymalnym rygorze bezpieczeństwa, Ramis na osiem i pół a Arsen na osiem! Za rozpowszechnianie „fałszywych informacji” na temat pandemii i nawoływania do nieuprawnionych masowych protestów! Czy w ten sposób Putin nie wykonuje aby najważniejszych celów globalistów? Że o niszczeniu zboża na Ukrainie nie wspomnę ani o zabitych dzieciach w Afganistanie, Syrii, Bośni czy Ukrainie, bo zakochanym w Putinie i Rosji też zapewne to nie przeszkadza! Bo Rosjanie mają takie zbójeckie prawo?

Nie mam zamiaru wpływać na opinie innych, ale jak zawsze nawołuję do spokojnej obserwacji pozbawionej emocji. Wątpię, aby ktoś jeszcze nie wiedział, kto zarządza akcją nowego porządku świata, czyje i jakie działania dają jej moc. Znamy także historyczne fakty obydwu poprzednich wojen światowych i niechęć mediów do ujawniania prawdziwych mocodawców tamtych wojen. Ale dokumenty powoli wyciekają, mleko już się rozlało i trudno udawać, że się o tym nie wie. Zapewne moje wnuki także poznają rzetelne fakty o wojnie na Ukrainie, która wciąż może się przeistoczyć w III wojnę światową. Czy w takim razie w atmosferze dezinformacji i wściekłej propagandy mam składać się na Bayraktara dla Ukrainy? Czy czekać z kwiatami gdy spoza gór i rzek, wyjdą na brzeg Wisły żołnierze z czerwoną gwiazdą na hełmach?

Opowiadanie się po tej czy tamtej stronie tej samej monety mnie nie dotyczy, bo wiem, że właśnie taka postawa tworzy wojny, nieszczęśliwych ludzi i nieszczęśliwe społeczeństwa. Niestety, jest coraz więcej ludzi, dla których wojna to pokój, wolność to niewola, ignorancja to siła. Na naszych oczach słowa Orwella stają się ciałem. A ja zawsze wybiorę Ricka Riordana. Znacie ten fragment ze „Znaku Aten”? 

  • – Tak się cieszę, że tu jesteście – powiedziała Afrodyta. – nadchodzi wojna. Rozlew krwi jest nieunikniony. Można zrobić tylko jedno.
  • – Och… ale co? – zapytała Annabeth.
  • – Co? Oczywiście napić się herbaty i pogawędzić. Chodźcie!

p.s.

Jutro czwartek, a więc zapraszam na kontrowersyjny post gościnny. Przypominam, że każdy może przysłać swój post, bez wulgaryzmów i nawoływania do przemocy, rzecz jasna! Post powinien mieć 500 – 550 słów mniej więcej. Autor postu będzie także odpowiadał na pytania i komentarze więc powinien się zarejestrować na Disqusie. Jutro będzie to robić znana i lubiana komentatorka Monika Irsmanbet. Zapraszam.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments