NOWINKI Z USA

Amerykanie są żywym zaprzeczeniem kartezjańskiego „myślę, więc jestem”: nie myślą, a mimo to są.

Pozwólcie, że wielki tydzień rozpocznę od nowinek z USA! Nie tych dotyczących strzelaniny w Krasnogorsku pod Moskwą. Nie! Nie będę pisał też o Trampie i Bidenie, bo to prawdziwa żenada, żeby najpotężniejszy kraj na świecie miał tylko takie dwie kreatury… wróć! Dwie kandydatury na prezydenta. Czy wśród 330 milionów ludzi nie można znaleźć kilku mądrych, młodszych i zdrowszych, wykształconych i błyskotliwych Amerykanów? Nie można! Taki mamy klimat i to na całym świecie. Ale ja nie o tym.

Committee to Unleash Prosperity (CTUP) opublikował ważny raport, wskazując na błędy i uchybienia popełniane w czasie tzw. „plandemii” koronawirusa. Jakie? Zamykanie ludzi w domach, przymus stonkowania i noszenie maseczek! Zmierzono, policzono, zważono wszystko, co trzeba i ogłoszono, że te ograniczenia nie przyczyniły się do zmniejszenia liczby zgonów ani zatrzymania rozprzestrzeniania się wirusa. Miały za to negatywny wpływ na zdrowie ludzi!

A co z tym fantem dzieje się u nas? Nic! Niczego nie mierzą, nie liczą, nie ważą, nie powołują komisji w tej sprawie. Nieważne czy to pisowska, czy platformerska persona, która witała się łokciem zasłonięta maską po nasadę nosa, dziś wyparła tamten czas, jakby w ogóle nie istniał. Nawet Czarzasty, który teraz grzmi o nienaruszalnym prawie kobiet do własnego ciała, w tamtym okresie wrzeszczał o przymusowych szczepieniach! Kobiet o nienaruszalnym prawie do własnego ciała także! Cholerni hipokryci.

Drugą wieścią zza Wielkiej Wody jest oświadczenie amerykańskiego fizyka kwantowego, laureata Nagrody Nobla z 2022 r. dr John Clausera. Otóż ten uczony uważa, że Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu przy ONZ uprawia dezinformację! W sprawie kryzysu klimatycznego. Cytuję: Moim zdaniem nie ma prawdziwego kryzysu klimatycznego. Istnieje jednak bardzo realny problem z zapewnieniem przyzwoitego standardu życia dla dużej światowej populacji i związany z tym kryzys energetyczny. Ten ostatni jest niepotrzebnie zaostrzany przez to, co moim zdaniem jest błędną nauką o klimacie.

W takim razie po kiego czorta ONZ sieje tę obrzydliwą dezinformację? Chodzi o motywy politycznie i oportunistyczne – odpowiada Clauser. Przekładając to na zrozumiały język – chodzi o pieniądze! Unia Europejska jest rodzoną córką USA, a wiadomo przecież, jaka góra taka górka, jaka matka taka córka, więc w tej sprawie jest jeszcze głupsza od matki. Zielony ład rozjusza nie tylko rolników! Co prawda rolnicy rozjuszają zwykłych użytkowników dróg, ale wszyscy razem powinniśmy być rozjuszeni w tej sprawie na maksa. Bo jak się Polak rozjuszy, to go Unia nie ruszy!

p.s.

W poniedziałkowej rolce zastanowimy się, jak to jest z tą zorganizowaną siecią wywozu śmieci, za którą wszyscy obowiązkowo płacimy: ŚMIECIOWE CHAMSTWO

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments