PODŚWIADOMOŚĆ – JAK WGRAĆ NOWY PROGRAM

Znów musiałem przysiąść fałdów, bo temat łatwy nie jest. Ale jestem już prawie gotowy i w ostatni piąteczek stycznia zapraszam na mój nowy webinar o godz. 20:00. Potraktowałem problem poważnie i postaram się przedstawić go w swój uproszczony sposób, tak aby był strawny dla każdego o inteligencji nieco wyższej od imadła. Z góry przepraszam tych, dla których będzie to zbyt oczywista oczywistość i tych, którzy się z moim oglądem świata nie zgadzają.

Akceptuję taką różnorodność i kocham ją, więc nie liczcie na awantury z tego powodu. Każdy ma prawo do życia w swoim matriksie i to jest jedna z cegiełek fundamentu, na którym opieram osobisty światopogląd. Natomiast z przyjemnością przedstawię swój punkt widzenia na każdy temat i nie martwię się o to, w jakim procencie będzie akceptowalny. To w drugiej części webinaru, bo w pierwszej przedstawię nową prezentację. Co w niej będzie?

Miałem z tym zagwozdkę, bo temat, jaki mi zadaliście, jest rozległy, więc wybrałem mały, ale istotny wycinek z tego tortu, tym razem bez wisienki. Wisienką na  webinarach jest zawsze jakaś promocja, kiedy to sprzedaje się coś po okazyjnej cenie. Tak zalecają wszyscy fachowcy od webinarów i tak też zrobiłem za pierwszym razem. Tym razem będzie po mojemu, bez żadnych wodotrysków tego typu, bo to mi przypomina odpust albo jarmark i nachalne naciągnie do kupna czegoś. Towar sprzedawany w promocji wygląda na wybrakowany, a ja nie mam niczego wybrakowanego w moim autorskim sklepiku. Wydaje mi się, że sam temat jest sam w sobie wartością, dla której warto wpaść na webinar, bez tego typu „atrakcji”.

Postaram się tam wyjaśnić po mojemu zależność pomiędzy świadomością a podświadomością, najważniejsze funkcje jednego i drugiego, uczulić na moc wypowiedzianych, a nawet wykrzyczanych myśli i zachęcić do praktycznych autosugestii. Wybrałem dwie zbliżone, ale jakże użyteczne sugestie: pierwsza dotyczy paraliżującego strachu przed wystąpieniami publicznymi, a druga wzmacnia pewność siebie. Opowiem jak je zastosować i odnieść widoczne rezultaty.

Algorytm, program czy sztuczna inteligencja, jak ją zwał tak zwał,  wysłał(a) już zaproszenia do wszystkich uczestników pierwszego webinaru, a jeśli takiego zaproszenia nie otrzymałaś (eś), bo wpadł do spamu, a chcesz uczestniczyć w drugim, powinieneś wpisać się sam pod adresem: https://go.mywebinar.com/wmle-xqbk-genk-cvjm Wielkość pokoju zależy od ilości zapisanych, więc wykupię taką ilość miejsc, jaka będzie wynikała z zapisów do czwartku 28 stycznia. I to byłoby na tyle, chociaż… Będzie jednak jedna niespodzianka, ale skoro ma być niespodzianką… Cicho sza!