JAK ODZYSKAĆ CZĘŚĆ UTRACONEJ DUSZY

Od lat, gdy rano ćwiczę, słucham TOK FM, bo to była (z naciskiem na była) sensowna rozgłośnia prezentująca  rzeczywistość w miarę obiektywnie. Niestety, już nie da jej się słuchać odkąd stała się tubą propagandową jedynej covidowej opcji. Moi ulubieni redaktorzy Maślak, Żakowski, Wielowieyska stracili jakikolwiek obiektywizm, bo… bo nie mają najmniejszych wątpliwości.  Wszystkich naukowców o odmiennym poglądzie od obowiązującego traktują jak niedouczonych ignorantów wprost z ciemnogrodu, nie mówiąc o takich jak ja, zwykłych obserwatorów, którzy jednak wątpliwości mają. Dla nich jesteśmy poniżej ciemnogrodu. 

Nie dziwię się, że 100% dziennikarzy mediów narodowych prezentuje jedynie słuszny pogląd w tej sprawie, ale gdy szanowani przeze mnie publicyści robią to samo, na samą myśl pot zimny zrasza zaraz czoło i mniej wesoło pod Czerwonym mi Kapturkiem. Z żalem żegnam się z nimi i z tą rozgłośnią, zawsze jest przecież radio Pogoda, prawda? Prawdę mówiąc, zazdroszczę pewności tym wszystkim  apologetom szczepionek, jeśli ta pewność wypływa z ich serca i nie jest zwykłą hipokryzją.  Ja mam wątpliwości zawsze, nawet gdy coś wychodzi i sprawdza się w moim życiu. Tak samo jest z Rapid Transformation Therapy Marisy Peer.

Jak już pisałem wcześniej, stosowałem tę metodę na moich sesjach ze znakomitym skutkiem i obiecałem opisać ją w e-booku. Zrobiłem to wreszcie! Teraz nie prowadzę sesji hipnoterapii ani żadnych kursów czy warsztatów, a nie chciałbym, żeby inni terapeuci nie skorzystali z takiej efektywnej metody. Z tego e-booka można spokojnie nauczyć się jak skutecznie przeprowadzić sesję i pomóc patientowi uporać się z bardzo trudnymi problemami czy dysfunkcjami. Nie mam zamiaru trzymać tylko dla siebie coś, co tak dobrze działa. 

Dobrze, to nie znaczy, że zawsze! Terapia odzyskiwania duszy nie jest narzędziem uniwersalnym i nie liczcie na to, że przyniesie oczekiwane rezultaty w stosunku do każdego patienta. To jest niemożliwe. Każdy człowiek jest jedynym, oryginalnym bytem we Wszechświecie i reaguje na rzeczywistość w swój niepowtarzalny sposób. Jednak z mojego doświadczenia wnioskuję, że skuteczność metody jest duża, nawet bardzo duża, ale nie wymagajcie ode mnie liczb, bo ja nie prowadzę żadnej statystyki.

E-book „Jak odzyskać część utraconej duszy” to rodzaj skryptu dla terapeutów, z którego nauczysz się jak przeprowadzić całą sesję uzdrawiania. Patient,  który chce doświadczyć tej metody, także odniesie korzyść, bo świadomość korzystania z omówionych tu narzędzi pozwoli mu na wejście w proces bez strachu i naturalnych blokad przed nieznanym. To nie jest lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy mają się dobrze i cieszą się życiem, ale wszystkim za to życzę udanego zimowego weekendu i zapraszam tutaj w poniedziałek.