RAJ NA ZIEMI

Z poziomu niewolnika trudno rozkminić złożoność świata, a ostatnie dwa lata udowodniły, że niewolnikami jesteśmy naprawdę.

Najcenniejszą walutą we Wszechświecie jest energia i informacja. Podobno mamy nieograniczoną dostępność zarówno do energii jak i informacji. Dlaczego więc najczęściej jesteśmy na energetycznym debecie i nigdy nie wiemy, co tak naprawdę dzieje się na świecie? Cóż… Dostęp do niekończącego się oceanu energii blokuje nam poziom świadomości a informacje, jakie do nas docierają, są celowo fałszowane. Wciąż musimy mozolnie szukać prawdy, bo nikt nie poda jej nam na talerzu.  

Czy rzeczywiście nie ma już papieża Franciszka, a my widzimy tylko sterowanego sobowtóra? Czy Blackrock naprawdę splajtował i pociągnął za sobą rozpad wielu innych gigantycznych korporacji i banków? Czy ogromna ilość jodku potasu zakupiona przez Polskę jest dowodem na początek nuklearnej wojny światowej? Czy Zachód jest ofiarą satanizmu, a Rosja właśnie strząsa z siebie piętno szatana? Dlaczego nie dzieje się nic oczywistego, co potwierdzałoby te rewelacje? Może to tylko celowe upowszechnianie bzdur, a może za kulisami dzieje się coś naprawdę istotnego, o czym nie mamy zielonego pojęcia?

Z poziomu niewolnika trudno rozkminić złożoność świata, a ostatnie dwa lata udowodniły, że niewolnikami jesteśmy naprawdę. Możemy się przed tym bronić w jeden, jedyny sposób: nie poddawać się naciskom i informacjom. Nie tak łatwo nas wtedy zastraszyć, o ile podjęliśmy silną decyzję, że niczego bać się nie będziemy. Nie chodzi o fanfaronadę w stylu: dajcie nam broń atomową, bo wtedy… nie bójta się! Tylko głupi nie boi się, mając guzik atomowy pod ręką, a sam pomysł dowodzi, że rządzący na dobre oderwali się od społeczeństwa i działają przeciwko nam. Są przecież tylko nadzorcami niewolników, a nie reprezentantami narodu.

Nawet nieuzbrojonym okiem widać, że na świecie króluje totalitaryzm. Opakowują go w piękne nazwy, żeby wyglądał na demokrację, ale teraz z każdego systemu politycznego wygląda totalitaryzm. Od naszej postawy zależy czy będziemy bronić swoich obywatelskich praw, czy będziemy ich pozbawieni. W jaki sposób niewolnik może bronić swoich praw? Opór, tylko konsekwentny, inteligentny opór może być bronią i jasne wyrażanie niezgody na zawłaszczanie naszej wolności. Ktoś ujął to mniej więcej tak: WSZYSTKO, CO ANTYSYSTEMOWE JEST NASZE. To są naprawdę czasy ostateczne i nie można stać jedną nogą po tej a drugą nogą po tamtej stronie barykady. Musimy zweryfikować swój stosunek do rzeczywistości, po to tu jesteśmy.

Ideałem byłoby, aby wszyscy mieli tę świadomość i gdy za rok ogłoszą mobilizację i wystawią Polaków do wojny (a takie są ponoć tajne plany NATO) jedyną odpowiedzią ma być opór. Żaden Polak nie powinien wziąć broni do ręki! Wiem, że to utopia. Odkąd staliśmy się 52-gim stanem USA przekonają nas propagandą lub siłą i wytłumaczą naszym chłopcom jak to na wojence ładnie. A co się stanie, gdy oprzemy się temu co nam wtaczają do głów? Nie żyjmy tym, co jest na zewnątrz, bo rozwiązania i warianty są wewnątrz. Ważna jest nasza czysta intencja oporu wobec zła, więc trzeba wiedzieć, co się robi i o czym się myśli – bo właśnie to potem się manifestuje. Raj na ziemi musimy sobie zrobić sami.

guest

14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
10/10/2022 10:22

Trzeba wiedziec co sie robi,o czym mysli i jak pisze 😊.dla mnie super bo jakby zachowawczosc poluzowala.to czas wyboru i juz raczej na balanse nie ma miejsca.troszke tu,ale jeszcze tam..i zobacze,gdzie sie oplaca.otoz oplaca sie byc tylko tu, gdzie intencja milosci.tylko tu,gdzie swiadectwo nas samych. Franciszek to Franciszek czy juz tylko Fran? Czy klucze do Watykanu ma Rambo? Gotowka w domu czy w banku?
Wierze bardzo,ze wszystko sie czysci,abysmy byli czysci i,ze juz za chwilke zmanifestuje sie to na nszej lini.Cenie sobie jednakowoz kazde takie swiadectwo i opowiedzenie bo wiadomo…podobne przylgnie do podobnego..a gdzie dwoje,albo troje..w imie moje 💪💛.niech sie sieje wiec milosc i odwaga o niech swiadectwa nasze o nas zaswiadcza 💛

Katarzyna
Katarzyna
10/10/2022 10:19

Ok. No muszę bo się uduszę 😊😊
Po pierwsze to do przyszłego roku i nato i unia się rozpadną.Globaliści za bardzo chcieli i sprawa się rypła. Czy pokazuja w mediach te wielotysięczne protesty we Francji Niemczech Mołdawi? Ludzie już oficjalnie rządaja wyjścia swoich krajów z nato. Już im nikt kitu nie wciśnie że ta organizacjia stoi na straży światowego pokoju. No a po drugie. Ja już nie wierzę w to że atom zabija. Wkleję tutaj link do wypowiedzi profesora fizyki. A po za tym to co on mówi pokrywa się z tym co jest w Czarnobylu Jakim cudem urządzenia do pomiaru skażenia radioaktywnego pokazuja że jest ponad normę a zwierzęta tam sobie od dawna żyją. Natura jest tam teraz piękna taka dziewicza. Serio cokolwiek by tam mogło żyć gdyby było promieniowanie radioaktywne które podobno zabija?
Jak dla mnie kolejne kłamstwo tak jak i to że zioła są be a piguły Rockefellera mniam. Świat jest zbudowany na jednym wielkim kłamstwie. I mogą sobie teraz ogłaszać że nadciąga chmura radioaktywna mnie to absolutnie nje wzrusza a jeśli się mylę to po prostu umrę i po sprawie 😊😊
Kto ma ochotę niech posłucha tego profesora

https://www.facebook.com/roman.dmowski.353/videos/1134442283812264/

Katarzyna
Katarzyna
Reply to  S.A.P.
10/10/2022 12:15

No i to jest piękne że tak podobni a jednak różni. No to że się to wszytko rozpadnie o czym pisałam to tylko i wyłącznie moje. Moje wyobrażenie. Mój nowy Świat. Bez tych wszystkich organizacji. 😊😊