SPLĄTANA RZECZYWISTOŚĆ

Fizyka kwantowa powoli zmienia naszą rzeczywistość, to tylko kwestia kilku, co najwyżej kilkunastu lat i już naprawdę nic nie będzie takie jak było!

Na świecie powstaje coraz więcej instytutów kwantowych, które starają się zintegrować fizykę kwantową z medycyną. Pojawiają się masowo jak grzyby po deszczu pomimo globalnego zamordyzmu medycznego. Jeśli to instytuty, nad którymi swoją ciężką łapę położyli globaliści, nie mamy się z czego cieszyć. Wiemy przecież, że fizyka kwantowa zmieni i powoli zmienia naszą rzeczywistość. To tylko kwestia kilku, co najwyżej kilkunastu lat i już naprawdę nic nie będzie takie jak było! Zasadniczym pytaniem jest problem kto będzie zarządzał tym nowym kamieniem filozoficznym XXI wieku! 

Jeśli ludzie wybudzą się, czyli uruchomią swoją świadomość, żadni globaliści nie powstrzymają nikogo przed korzystaniem z nowych narzędzi tworzenia rzeczywistości. Ale, chodzi tu o poziom świadomości, nasz poziom świadomości, bo świadomość ma każdy byt we Wszechświecie. To zapewne jest bulwersujące dla wielu ludzi, ale nawet kamień czy stół mają swoją świadomość. Tak, przedmioty „martwe” też mają swoją świadomość, bo wszystko, co istnieje we Wszechświecie, jest „żywe”. Tę szokującą dla nas wiedzę już dawno potrafili wykorzystać kahuni czy szamani. Oni wiedzieli, jak porozumiewać się ze skałą, słońcem, deszczem, chociaż nie mieli zielonego pojęcia o fizyce kwantowej.      

Naukowcy kwantowi odkrywają teraz prawa, które pozwalają na zaklinanie deszczu czy natychmiastowe uzdrowienie chorego. Pomyślmy, ile możliwości daje, chociażby uniwersalne prawo tworzenia form materialnych! Trzeba jednak wiedzieć, że wszystkie formy są wielowymiarowe, czyli istnieją w kilku wymiarach, a nie tylko w jednym 3D. I tak wszystko jest jednością, bo wszystkie wymiary są w tej samej przestrzeni, którzy naukowcy nazwali próżnią fizyczną. Dlatego każde ciało fizyczne jest otoczone aurą, takim wielowymiarowym polem kwantowym, które możemy dostrzec, a nawet sfotografować. To właśnie aura pozwala na połączenie naszej widzialnej rzeczywistości z rzeczywistością niejawną, bo cała rzeczywistość jest splątana.

Trudne? Aż tak trudne nie jest i dlatego takiej fizyki powinno się nauczać! Ale to jest szalenie niebezpieczne dla władców tego świata! Co się z nimi stanie gdy wszyscy nauczą się korzystać z nowych narzędzi i nikt już nie weźmie do ust piguł, nie wstrzyknie jakiegoś preparatu, całej tej rockefellerowskiej chemii? Gdy będą mogli uleczyć się sami, korzystając z energii próżni? Ja szaleję z radości, bo nikt już nie będzie musiał przychodzić na moje sesje, żebym mu przekazał trochę uzdrawiającej energii. Sam sobie weźmie, ile będzie chciał, jej ilość jest przecież nieograniczona!

Dlaczego więc nie mogą zrobić tego teraz wszyscy? Bo żeby skorzystać ze spójności, trzeba być spójnym, tak twierdzą naukowcy. Przekładając to zdanie na normalny język: Trzeba być na wyższych poziomach energetycznych, tych powyżej 200 na drabinie Hawkinsa. A prawie wszyscy patientci, którzy do mnie przychodzą, egzystują tuż przy gruncie, więc jak mogą sięgnąć po zdrowie do gwiazd? Czystość serca otwiera nas na mądrość Wszechświata – twierdzi dr Danuta Adamska-Rutkowska. Tak, to ta pani od fizyki kwantowej. I ma rację! Nasza moc jest w sercu i da sobie radę z globalistami, bo ich moc jest tylko w bankach i wojsku! Zapewniam!

p.s.

Jak zapewne zauważyliście czwartki należą już do Moniki Irsmanbet, z czego się cieszę, bo jej teksty w pełni zasługują na uwagę. Zapraszamy więc jutro na spotkanie z Moniką.

guest

13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Gralak
Daniel Gralak
Gość
Reply to  S.A.P.
07/09/2022 12:37

Tak, prawda jest względna i każdy wierzy w co chce ale w przypadku mechaniki kwantowej – zrobiono z niej prawdę ostateczną. Mówimy tu o faktach nie o wierzeniach. Jeśli spojrzy się na wynalazki Tesli, jego rozwiązania i fizykę, łatwo zrozumie się dlaczego fizyka kwantowa stała się dominującą doktryną naukową. Ktoś postarał się by koncept kwantowości zahamował rozwój nauki, zwłaszcza fizyki. Zahamował rozwój ludzkości (W sumie i tak to bez znaczenia jeśłi zaakceptuje się fakt ziemskiego laboratorium). Widać to na każdym kroku. Tesla od ponad 100 lat nie istnieje w żadnej literaturze naukowej. Nie naucza się wiedzy o jego wynalazkach w żadnej szkole a przecież wszystko co dzisiaj osiągneliśmy mamy dzięki niemu. Najsmutniejsze jest jednak to, że badania nad świadomością podpięto pod fizykę kwantową. Również cała kosmologia oparta o błędne dokonania Einsteina, mit grawitacji? A może tak elektryczny wszechświat? Niestety nikt już tego nie skoryguje. Praktycznie wszystko czego nie da się wytłumaczy – to absurd kwantowy. Bardzo dobrze spłentował elektrodynamię kwantową Feynman choć i on plotł bzdury, co pokazuje, że stopnie i idea uniwersytetu to dopiero irracjonalny byt:
„Z punktu widzenia zdrowego rozsądku teoria elektrodynamiki kwantowej opisuje Naturę w sposób absurdalny- i zgadza się znakomicie z doświadczeniem” Mam zatem nadzieję, że zaakceptujecie Naturę taką jaką ona jest-absurdalna”
P.S. Każdy żyje w swojej bańce, im ona większa tym więcej w niej absurdu.

Ewa
Ewa
Gość
07/09/2022 10:36

A jeżeli w przyszłości odkryjemy jeszcze rzeczywistość podkwantową?

Monika
Monika
07/09/2022 09:15

Niezwykle bliskie sa mi Twoje watpliwosci Stasiu.Instytuty rosna jak trawa po suszy( u nas) tylko jakby mniej cieszy to moje oczy.wszakze watpliwosci mam,pamietajac pana Johna Rockefellera.Jego nagle zainteresowanie sie medycyna pociagnelo za soba uniwersytety,labolatoria,najnowoczesniejsze sprzety,naukowcow etc.wszystko to, na co mozna przeznaczyc grube miliony( jesli sie je ma na zabawki).Z czasem wplynal na oporne uczelnie tak bardzo,ze dzis jestesmy,gdzie jestesmy.Oporni profesorowie zastapieni mniej opornymi i mamy bam😔.W mojej rodzinie jest dosc sporo lekarzy roznej masci( co jak wiemy idzie juz pokoleniowo) i kiedy powiem ” wychowanek rockefellera” robia oczy wielkie jak planety.otoz tez bym miala watpliwosci czy aby lapska paskudne i zachlanne nie zechca i tam ,do kwantow siegnac.Jestem jednak tak dobrych mysli( bo czemu byc zlych),ze nie lekam sie az tak.Ludzie ida do Ciebie Stasiu z gruntowymi wibracjami..ale popatrz z jakimi wychodza ?Jestes strachem na globalistow😊.robisz im tak pod gorke w swoim zakladzie😊,ze sama czuje sie zaopiekowana bedac blisko.wciaz moje oczy biegna jednak tam,gdzie tlumy na ulicach,gdzie gowno na policje sie leje( slabe to,ze mnie ucieszylo,wiem),gdzie tlumy spiewaja,zeby plany wsadzili w dupe.odchodzac od problemow gastrycznych,ciesze sie,bo ja steruje swoja lodzia.Rob swoje bo dopoki nie przyjmiemy ” tej” rzeczywistosci za nasza,dopoty nasza nie stanie sie.kwantowa brzmi dla mnie zbyt fizycznie, a pamietam,ze moj ukochany fizyk w liceum drzal na mysl,ze biore sie za wzory.Byl najcudniejszy w swojej fizykowatosci i zapisywal tablice w ciagu ulamka sekund.zwykl mawiac ” maciejak zostaw to bo po tobie tylko smrod i buty zostana’.🤣.kochalismy sie szczerze,ale labolatoria do dzis nie sa moja bajka.
Dziekuje za te lopatologiczne tlumaczenia.ja korzystam bardzo.cudownego dnia♥️