KWIATEK DO KOŻUCHA

Nasz wymiar sprawiedliwości jest śmiertelnie chory i zdemoralizowany. W zasadzie istnieje tylko po to, aby chronić przywileje władzy.

Podobno mój dawny koleżka z planu filmowego zagroził, że przestanie głosować razem z PiS jeśli ten nie uchwali ustawy o sędziach pokoju. Nawet gdyby WUC uległ temu powtarzającemu się od czasu do czasu szantażowi Pawła, to sędziowie pokoju byliby tylko kwiatkiem do kożucha. Nasz wymiar sprawiedliwości jest śmiertelnie chory i zdemoralizowany. W zasadzie istnieje tylko po to, aby chronić przywileje władzy, więc tego typu zabieg na pewno mu nie pomoże. Rozumiem intencję Pawła, dla której poświęcił swój honor, ale tu potrzebna jest rzeczywista reforma wymiaru sprawiedliwości. A tego nie zrobi władza, do której się przykleił, ani każda kolejna wyłoniona z tak zwanej opozycji. 

Pamiętam wypowiedź nieżyjącego już profesora Marcina Króla na temat Hołowni, który wtedy był polityczną świeżynką. Profesor ostrzegał, aby nie wiązać z nim żadnych nadziei, bo Hołownia wszedł w istniejący stary schemat polityczny i dlatego nie będzie w stanie zaproponować niczego sensownego. Jeśli już to tylko jakiś kwiatek do kożucha jak Kukiz, Zandberg, Bosak czy Biedroń. Też pięknie się zapowiadali, ale system wciągnął ich na dobre. Funkcjonują w nim znakomicie, zapominając o autentycznej reformie tego praktycznie nieformowalnego systemu.

Potrzebna jest orka i to głęboka orka, prawie każdej dziedziny naszego życia, od służby zdrowia po sport i kulturę, bo sport i kultura są na końcu w każdym systemie. Oraczami nie mogą być i nie będą politycy, którzy zawodowo okłamują nas od lat, bo z tego żyją. Bez względu na wielkie słowa, jakimi wytapetowane są ich usta, są tylko strażnikami nas niewolników. Potulnie wykonują wszystkie polecenia globalistów. Globaliści to zaledwie jeden procent ludzkości, ale skupiają w swoich pazernych łapach majątek o wielkości takiej, jaki ma połowa całej ludzkości! Jednak wciąż im mało więc za wszelką cenę dążą do wielkiego resetu. Każdy już wie (oprócz tych, którzy tego wiedzieć nie chcą), że chodzi o depopulację i absolutne uzależnienie pozostałej resztki niewolników do pracy na ich rzecz, nowych Bogów, bo taką rolę sobie przypisali.

Oni się z tym nie kryją, piszą o tym, wypowiadają się publicznie i już tylko ktoś chorobliwie naiwny jeszcze nie zauważył, że tylko w tym celu rozpętano plandemię, a teraz próbują rozpętać III wojnę światową. Oni naprawdę chcą spacyfikować cały świat, więc nie zawahają się wprowadzić nowego porządku świata ogniem i mieczem. I głodem. Profesor Ryszard Zajączkowski twierdzi, że na Ziemi zajdą wkrótce zmiany porównywalne z tymi, jakie zaszły po urodzeniu Jezusa. Wtedy zaczęła się nowa era, a teraz zaczyna się kolejna. Ale to nie będzie zasługa globalistów, tylko antysystemowców, którzy na razie działają w konspiracji.      

Osobiście jestem szczęśliwy, że przyszło mi żyć w takich ostatecznych czasach, gdy konspiracja zaczyna kwitnąć jak podczas wojny, a potem za komuny! Jeszcze tego nie zauważyliście? W takim razie wkrótce zobaczycie, bo antysystemowcy organizują się na dobre i wychodzą na światło dzienne. Podobno w Wiedniu, jeszcze w tym miesiącu ma się odbyć zlot tych najsławniejszych rebeliantów z całego świata! Próbowałem znaleźć tę informację przez googla, ale nie udało mi się i jakoś nie jestem zdziwiony. Ten zlot może być naprawdę ważny, więc pewnie mamy blokadę informacyjną. Oni nie są przecież od tego, aby upowszechniać coś naprawdę ważnego, co najwyżej kwiatki do kożucha. To dla mnie oczywiste, a dla Was?

guest

6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
08/09/2022 17:59

. ..I dla mnie oczywiście też….👍

Alicja
Alicja
Gość
06/09/2022 23:05

Okolo roku wstecz, coś się działo, dawało jakąś nadzieję, a później jakby wszystko ucichło, zniknęło, zrobiło mi się smutno, bo wierzyłam w „jakieś” nowe.
A jednak! Super!

Katarzyna
Katarzyna
05/09/2022 14:46

Kukiz to dla mnie pajac po prostu. Zakłamany na dodatek jak reszta przy korycie. Ciekawe ilu osobom pozwolił na splunięcie mu w pysk……
Cytat „jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato„.”
To co teraz mówi to nawet śmieszne już nie jest
Szanuje Brauna bo choć jest jaki jest od 2 lat pokazuje co i jak jest. Jeden jedyny.
Pan Rafał Piech kolejny który mówi prawdę. No i Pan Maciej Maciaka. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam ale on też już coś organizuje. Jak się dodzwonię to będę może coś więcej wiedziała bo jestem ciekawa co tam kombinuje
Co do globalistów. Ktoś jeszxe wierzy że im się uda wprowadzić w życie ten antyludzki demoniczny plan? 😂😂😂😂Śmiechu warte. Wszystko im się sypie. Kto tak naprawdę przed dwoma laty wiedział kto to taki schwaba obrzydliwy gad swoją drogą noach harari. Albo kto się interesował co knują na corocznym światowym forum ekonomicznym. Mało kto. Za to terwz mnóstwo ludzi zaczęło tym się interesować.
Bardzo fajnie mówi na tym nagraniu nieżyjący już lekarz Zelenko.
Może się dziać bóg wie co ja tam wiem swoje. Idzie ku dobremu. Nikt i nic już tego nie zatrzyma. 😊😊😊
https://fb.watch/fkn9-h11Cx/

Monika
Monika
05/09/2022 11:07

Oh mamuniu😱 ale burzliwy byl weekend….az sie poniedzialkowi dostalo.a wejsc chcial z poczatkiem radosnym i nadziejnym😊.troszku tam jest tej co ostatnia umiera…zgodnie z zaleceniem na koncu postu probuje swej sily.kompletnie nie znam” panow” tutaj wymienionych i choc paluchy sie rwa to nic nie moga😊.pana w kozuszku znam z jarocinskiej sceny,gdy pelni wewnetrzego ognia spiewalismy z nim ” Zchn zbliza sie”.czy mial swoj honor i komu go sprzedal to ja juz nie wiem.az tak go nie poznalam,ale przyjmuje,ze koncu tutaj jest jak jest…po prostu.wszak w poscie nie o wspomnienia z wakacji chodzi,choc na taki zlot zabralabym swoje kosci.popatrzyl by czlowiek i posluchal.moze na gitarze by Oblawe zagral( umialo sie kiedys zamiatac paluchami niczym mistrz) majac nadzieje nie te licha marna♥️.
Globalisci jak inni marzenia swoje maja a im wiecej o nich mowia,tym szanse im maleja.mam ja i swoje,wiec ichnimi nie zyje.stanie sie cud,gdy poczujesz w sobie moc..taka moc,co rozjasni mrok😊♥️.telewizji nie wierze,a google to odnoga.jak juz tak pospiewalam to zycze wszystkim Ahoj przygodo i 10 w skali Beauforta ♥️♥️