ŚWIADOMOŚĆ PRZECZUCIA

Zanim urodzi się w nas myśl, najpierw zjawia się świadomość przeczucia i nie jest jeszcze jasno określona.

Świadomość a postawa Obserwatora. Wczoraj napisałem, że najpierw pojawia się w nas myśl, a potem działanie. A gdzie świadomość? Otóż przed pojawieniem się myśli jest jeszcze coś. Wchodzimy teraz w subtelności trudne do uchwycenia, ale skoro chcemy być Obserwatorami… Nie ma zmiłuj. Czym zatem jest to coś, co poprzedza myśl? To odczucie, albo emocja jeśli wolicie. Zanim pojawi się w nas myśl, już coś odczuwamy niepokojącego albo radosnego. Jeśli chcesz to nazywać przeczuciem – proszę bardzo, nie zapominajmy, jednak że to raczej świadomość przeczucia i nie jest jeszcze jasno określona.

Wczoraj przeczytałem taki tekst Piotra Darskiego i teraz przedstawiam czytelnikom tej strony:

Już chyba Wszyscy wiecie, że szczepionka na coś, co nie istnieje, a co kryje się pod wymowną symboliką (cow – bydło, id – numer identyfikacyjny, 19 = AI, gdzie A jest 1 litera alfabetu, a I jest 9-tą), a oni bardzo lubią symbolikę, bo poprzez nią wzmacniają swoje cele i plany… że ta szczepionka posiada mRNA, które dla nich i dla organizmów, które ją wpuszczą, ma kluczowe znaczenie… gdyż nie tylko poprzez odwrotną transkrypcję zmodyfikuje ludzkie DNA, ale i zasiedli program operacyjny, który raz w roku aktualizowany przez każdą następną szczepionkę ma zrobić z ludzi swoiste komputery zarządzane przez AI.

Jakie macie odczucie po przeczytaniu tego fragmentu? Nie chodzi mi o myśl – chodzi o świadomość odczucia! Jeszcze się nie pojawiło? Chcecie więcej?

Dlaczego to się dzieje? Otóż… jak widać, wielu Ludzi się budzi, a wyższa świadomość wpływa na zmianę łańcucha DNA…wpływa na ich ilość…a ich większa ilość to obudzenie także pierwotnych przymiotów, atrybutów i fenomenów Człowieka… to powolne odzyskiwanie tego co za sprawą manipulacji pasożytów na przełomie tysiącleci Człowiek pozwolił sobie odebrać… Zdegradowanie ludzkiego DNA i zrobotyzowanie Człowieka poprzez te szczepienia ma na zawsze oddzielić Go od Źródła i od Swoich Człowieczych przymiotów… Z tego punktu ma nie być już powrotu. To jest ich desperacki plan. Desperacki, bo to oni się tak naprawdę boją… co widać po szybkości i wielu niedociągnięciach w ich pseudo strategii…

Jeszcze nic? Już się włączył intelekt prawda? Intelekt nie chce przecież, żebyśmy mogli skupiać się na odczuciach, bo to zagraża Ego, a Ego na to nie pozwoli. Dlatego jeszcze raz proszę, skupcie się na odczuciach po przeczytaniu ostatniego fragmentu:

Jeśli wytrwaliście w swojej niezłomności do tej pory, to nadal bądźcie silni i nie ulegajcie pod żadnym naciskiem, bo tym samym nie tylko chronicie Siebie, swoje połączenie ze Źródłem, ale i osłabiacie ich… gdyż aby ich pokonać nie potrzeba Nas wiele… Potrzebna jest wysoka świadomość w Nas w Istotach Światła i jej powrót…co postępuje nieuchronnie…a co odtwarza Naszą moc i pra wiedzę, z której chciano Nas ogołocić.

I teraz proszę, napiszcie w komentarzach o Waszych odczuciach. Wyłącznie! Merytoryką zajmiemy się jutro, jeśli będziecie chcieli, rzecz jasna. Dzisiaj chcemy poznać odczucia, z których dopiero rodzą się myśli i działania. Taka umówka, okay?