TO JEST III WOJNA ŚWIATOWA

Szczepienia obowiązkowe to pogwałcenie etyki lekarskiej i praw człowieka, ale czy to ważne gdy trwa III wojna światowa?

W ubiegłym tygodniu zaczęliśmy rozkminiać pojęcie świadomości, bo to jest masakrycznie ważne dla naszego rozwoju. Świadomość to niekończąca się opowieść i w tym tygodniu mam zamiar opowiadać dalej. Proszę jednak nie traktować moich opowieści jak wywodów naukowych! Jeszcze gorzej gdy potraktujecie posty jako brednie nawiedzonego wesołego staruszka. Czytając, zwracajcie uwagę na własne emocje, odczucia i myśli, bo akurat to jest ważniejsze od moich emocji, odczuć i myśli. W każdym razie, gdy ja zaprzyjaźniłem się ze źródłem myśli, zmienił się mój stosunek do rzeczywistości, a i sama rzeczywistość także. To jest III wojna światowa!    

Tadeusz napisał w komentarzu, że jest zainteresowany tematem dla „pogłębienia świadomości”. Tyle tylko, że świadomości nie da się pogłębić. Ani spłycić. Ale można pogłębić połączenie z nią, tak aby w każdej chwili, wręcz na zawołanie mieć ją „pod ręką”. To jest możliwe i osiągalne, wymaga jednak trochę wysiłku i dużo ćwiczeń. Będę je przedstawiał, tak jak w moich wszystkich książkach, z góry przepraszając wszystkich obznajomionych z fizyką kwantową, którzy już je znają. Zachęcam tych, którzy mało czytają albo wcale.  Jeśli nauczycie się bezpośrednio wykorzystać swoją świadomość, czyli źródło myśli, będziecie umieć osiągać gigantyczne korzyści.

Problem w tym, że władza i Kościół od lat robią wszystko, żeby to połączenie stłumić na maksa, a najlepiej zerwać zupełnie. I to im się udało, wystarczy być uważnym Obserwatorem i uzmysłowić sobie co zrobiono, chociażby z Polakami. Niemcy czy Amerykanie mnie nie interesują, ale Polacy i owszem. Byliśmy zawsze odważni, zdecydowani i nieposkromieni. A teraz? Trwa III wojna światowa, a ja widzę masę trzęsących się ze strachu przed wirusem ludzi! I nie mówicie mi, że nie mają dostępu do wiedzy! Mają! O szkodliwości noszenia maseczek trąbi nawet WHO, a my bezmyślnie nosimy kagańce na twarzy. Nie tyle bezmyślnie ile nieświadomie, bo połączenie ze świadomością zostało zerwane!   

Obserwuję moje byłe środowisko artystów i jestem przerażony, co oni wypisują na forach, co wyrabiają ścigając się o zastonkowanie i w jaki sposób myślą! Kiedyś to było środowisko niezwykle inteligentnych ludzi, potrafiliśmy znaleźć podziemne źródła informacji drukowane na powielaczach i wyciągaliśmy racjonalne wnioski. A teraz? Kaganiec na twarz, łapa wyciągnięta po stonkę i ewentualnie spacerek po ulicach z napisem j…ać PIS! A przecież kto jak kto, ale artyści kochają Internet, znają angielski i na pewno trafili na strony, na których mądrzy i odważni ludzie objaśniają to co się dzieje i po co. A to jest III wojna światowa, po prostu!

Takim wspaniałym człowiekiem jest Vera Sharav. Pochodzi z Rumunii, jest obrońcą praw człowieka i prezesem Sojuszu Na Rzecz Ochrony Przed Badaniami Na Ludziach. Ona nie obawia się powiedzieć głośno tak jak ja: to jest III wojna światowa! Właśnie próbują skończyć to co zaczął Hitler! I że za obecny stan rzeczy ponoszą odpowiedzialność przekupieni albo głupi lekarze. O politykach wypowiada się łagodniej: marionetki i idioci! Co ja zresztą będę zresztą opowiadał, możecie przecież obejrzeć wywiad z Verą tutaj, jeśli nie znacie tego materiału, rzecz jasna. Obejrzeć i zrozumieć, ale do tego potrzebne jest połączenie ze świadomością.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments