WPADŁA GRUSZKA DO FARTUSZKA

To już ostatnie podrygi wyniszczającej świat akcji, ale jeszcze nie u nas. Za moich czasów mówiło się, że jesteśmy sto lat za Murzynami i może coś w tym jest.

Głupawka covidowa powoli się kończy, bo na światło dzienne wychodzą przerażające fakty związane z akcją wyszczepienia maksymalnie wielkiej populacji. Naukowcy zaczynają się otrząsać ze śpiączki i wbrew oficjalnej propagandzie pokazują absurd tej akcji. Interesującym dowodem, jaki ostatnio wyszedł na jaw, są wyniki szczepień żołnierzy USA. Wszystkich żołnierzy i pracowników cywilnych sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych przymusowo zaszczepiono, a teraz okazuje się, że m.inn: wzrosły problemy neurologiczne wśród nich o 1000%, zatorowość płucna o 471%, choroby nowotworowe o 300%, zapalenie mięśnia sercowego o 296%, niepłodność u kobiet o 471%, poronienia  o 300%. 

To rzecz jasna niczego nie zmienia a decydenci od plandemii stają na głowie, żeby podtrzymywać strach. Dlatego „odkryto” nowy wariant Omikrona – BA.2. Nazywają go „ukrytym Omikronem”, bo bardzo ciężko go wykryć. Możemy się tylko domyślać, że będzie wykrywany u zmarłych, nawet tych, którzy zginęli w wypadkach samochodowych i w ten sposób znów statystyki zgonów poszybują w górę. To już ostatnie podrygi wyniszczającej świat akcji, bo niektóre państwa zaczynają mimo wszystko znosić restrykcje jak chociażby Wielka Brytania, Irlandia, Austria, Włochy, Islandia, Dania i wciąż dołączają nowe.

A u nas główkują jak te restrykcje zwiększyć. Za moich czasów mówiło się, że jesteśmy sto lat za Murzynami i może coś w tym jest. Żeby jakoś te restrykcje usprawiedliwić, nakazano testowanie w aptekach, licząc na to, że owce masowo pójdą się testować, zwiększy się wykrywalność i przerażająca ilość zakażeń.  A żeby utrzymać owce w szachu, planuje się gigantyczne kary a za brak maseczki, która nigdy przed niczym nie chroniła i nie chroni, będzie mandat 6000 zł. Mam nadzieję, że te porąbane przepisy nie wejdą w życie, bo nawet wśród partii rządzącej są ludzie trzeźwo myślący jak chociażby poseł Maria Kurowska, która publicznie, w PiS-owskiej telewizji nie omieszkała wypowiedzieć się skandalicznie w tej sprawie.  Skandalicznie dla wyznawców wiary covidowej, rzecz jasna.

Najbardziej śmieszy mnie w tym wszystkim postawa tak zwanej opozycji. Wszystkie partie oszalały (bo przecież Konfederację trudno nazwać opozycją) i chcą za wszelką cenę wymóc na PiS-ie nałożenie jak najcięższych restrykcji. Czarzasty, Kamysz, Hołownia gardłują na ten temat do utraty tchu. O Tusku nie wspomniałem, bo jest największym kapo w tym towarzystwie i bez żenady żąda wprowadzenia przymusowych szczepień dla wszystkich Polaków. Gdyby Tusk zaczął rządzić, razem z tą pożal się Boże opozycją, wprowadziłby ten przymus na dzień dobry. Wiecie, jak wtedy wyglądałoby nasze życie? Tak jak na tym filmiku, który musicie koniecznie zobaczyć.

Trzeba wciąż mieć klapki na oczach, żeby nie widzieć, o co w tej głupawce chodzi. O wolność, bo każdy z nas powinien mieć wybór – szczepić się czy nie szczepić! O wolność naszą i waszą, o którą Polacy przelewali krew przez całe wieki, a teraz oddają za covidowy paszport. Chichotem najnowszej historii jest fakt, że za naszą wolnością, przynajmniej tą covidową, stoi teraz PiS!!! Gdyby kilka miesięcy temu ktoś powiedział mi, że napiszę to zdanie, zjadłbym prędzej swój krawat, którego i tak nigdy nie noszę. No cóż… Wpadła gruszka do fartuszka, a za gruszką dwa jabłuszka, a śliweczka wpaść nie chciała, bo śliweczka niedojrzała!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments