ŻYCIE JEST DAREM

System niewolnictwa, poszerzanie świadomości, przestarzały system szkolny ma już 150 lat, Polak Katolik, Prawdziwy Patriota, ludzie się budzą.

Z rozmów z moimi przyjaciółmi i z komentarzy pod postami wynika jednoznacznie tęsknota za rajem, niebem na Ziemi. Wciąż czekamy na coś, lub na kogoś, kto zmieni system przemocy i niewolnictwa, jaki mamy teraz, na sprawiedliwą strukturę społeczną, w której słowa wolność, równość i braterstwo nie będą wyłącznie literaturą. Nie znaczy to wcale, że takich systemów nie ma. Owszem, są już opracowane od dawna, ale nigdy nie zostały zrealizowane. Nawet gdy próbowano je wdrożyć, zawsze wychodził jakiś polityczny potwór, który zamiast szczęścia i dobrobytu przynosił cierpienie i śmierć. I to się nie zmieni, przestańmy się łudzić. Przybyliśmy przecież na Ziemię, żeby poznać samego siebie i żeby się siebie uczyć! Poprzez poszerzanie swojej świadomości możemy doświadczyć swojej doskonałości albo ulec i cieszyć się pozycją kanarka w klatce.   

Wybór zawsze zależy od nas, tym bardziej że nasza klatka może być złota, w której niczego nie brakuje lub brudna i zasrana bez wystarczającej ilości jedzenia i wody. Jednak zawsze będzie to klatka! ONI zrobią wszystko, żebyśmy się w takich czy innych klatkach znaleźli poprzez blokowanie rozwoju naszej świadomości. To dlatego system szkolny ma już 150 lat, jest przestarzały, nierozwojowy i opresyjny. Dzieci wciąż wkuwają regułki, zamiast uczyć się umiejętności życiowych, aby przypadkiem nie wpadły na to kim są naprawdę. Ze szkoły ma wyjść Polak Katolik, prawdziwy patriota, który na rozkaz nie zawaha się oddać życia za… ONI to nazywają Ojczyznę! 

Gdyby ktoś taki pomimo indoktrynacji szkolnej miał jakieś wątpliwości w dorosłym życiu, ONI wprowadzają właśnie do Kodeksu Karnego kary za zdradę ojczyzny. Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł bez skrupułów wyjaśnił, że będą karane zachowania podejmowane na szkodę własnej ojczyzny. Nietrudno się domyślić, kto będzie decydował o tym, czy nasze zachowanie jest szkodliwe, czy nie. Najprawdopodobniej każdy Polak rozwinięty duchowo, który już wie, że nie jest tym, kogo widzi w lustrze, będzie uznany za szkodnika. Jeśli już nie utożsamia się z umysłem i ciałem i jest pewien kim jest naprawdę, kim innym może być niż szkodnikiem? 

Na szczęście dla władzy takich Polaków nie jest jeszcze na tyle dużo, aby byli większym zagrożeniem. Ale jednak ludzie się budzą i mają coraz większą świadomość kim są naprawdę: doskonałym duchem, który chce doświadczać nowych aspektów swojej doskonałości. I tacy przebudzeni ludzie naprawdę stają się doskonali: jedzą pięknie, siedzą pięknie, chodzą pięknie, myślą pięknie i działają pięknie. Oni nie będą się denerwować tylko dlatego, że jedenastu facetów w białoczerwonych kostiumach kopie nadmuchaną skórę w Katarze i potrafi albo nie potrafi wbić jej do bramki innych jedenastu facetów ubranych w kostiumy o innych barwach. Taki człowiek nie będzie się denerwował, bo już jest doskonały jako duch, więc nie ma potrzeby denerwowania z byle powodu.  

Chcemy czy nie, życie podlega prawom duchowym i nie można ich lekceważyć. Za najważniejsze uważam prawo przyczyny i skutku oraz prawo wyboru. Pamiętając o tych prawach, starajmy się robić wszystko tak doskonale, jak to możliwe. Pamiętajmy o tym nawt wtedy, gdy idziemy do toalety! I wtedy okaże się, że życie jest prawdziwym darem. A jeśli jest dla nas męczarnią to tylko dlatego, że je zakłócamy, zapominając o obowiązujących prawach duchowych. Żeby dobrze żyć, trzeba o nich pamiętać, proste jak barszcz!

guest

18 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
21/11/2022 14:44

Olejku jejku. A co to za taki trochę straszący post? Że klatka złota itp?
No może jestem naiwna nie wiem ale ja już tyle razy to tutaj pisałam. Ja po prostu wierzę i to czuje w głębi że ludzkość właśnie zaczęła odzyskiwać to co nam skradziono wieki temu. To po prostu czuć już w powietrzu. Owszem jest ciężko jest totalny chaos i dezinformacja. Ale to ciemność przegrała i ostatnimi podrygami chce z ludzi wycisnąć jak najwięcej światła i energii. To już ich koniec i mam takie przeczucie ze przyszły rok już na dobre pokaże że miłość światło wygrało. Wiem też że nie jestem sama w tym przeczuciu bo znam przynajmniej dwie bliskie osoby które to samo czują
Ten rok jest najgorszy bo próbują jeszcze zatrzymać to co nieuniknione. Ogromny kamień miłości prawdy już się po prostu zaczął toczyć.i zniszczy do końca te wszystkie kłamstwa oszustwa jakich ludzkość doświadcza od tysięcy lat.
I dlatego uważam że przybyłam tu na ziemię nie po to żeby siedzieć w jakiejkolwiek klatce. 😊❣️❣️

Katarzyna
Katarzyna
Reply to  S.A.P.
21/11/2022 18:38

Hmmm 🤔🤔jest. Np wielki kudlaty pająk 😁😁😁

tarocistka.miroslawa@wp.pl
tarocistka.miroslawa@wp.pl
21/11/2022 12:09

Jak dla mnie wszystko jest grą na tym świecie polaryzacji, dualności itd. Takie przeciąganie liny… każdy w swoją stronę. Jedyny wybór jaki mamy, to stworzyć sobie samemu swój raj. Zapewne dlatego dostajemy kopy w zad z każdej możliwej strony, aż będziemy mieli dość i zaczniemy wreszcie inaczej myśleć! Widzę to też u moich klientów. Np kobieta jeździ do Niemiec zarabiać na swój piękny dom i luksusowe auto, które musi utrzymać. Partner nie pracuje, poniża ją, a ona go kocha. Ostatnio przyszła zapłakana, bo wygonił ją z jej własnego domu i tylko przesyła jej rachunki do uregulowania. A ona mnie pyta, co ma zrobić? Nie odejdzie i nie sprzeciwi mu się, bo kocha go. Nie może go wygonić z domu, bo gdzie on się podzieje bez dachu nad głową i bez pracy?! Oto są przykłady tzw wyzwolonych kobiet i zniewieściałych mężczyzn. Żyją w swojej strefie komfortu i czekają aż samo wszystko się rozwiąże. To są dzieci w przebraniach dorosłych. Zatem słowo wybór nadal jest niezrozumiałe dla większości populacji. Więc nie ma co się dziwić, że mamy, to, co mamy… Mnie osobiście już nic nie dziwi. Zajmuję się sobą, bo akurat mogę i mam na to wpływ.

Agnieszka
Agnieszka
Gość
21/11/2022 11:35

Jak to szybko ziszcza sie to o czym myslimy. Pare dni temu mialam wlasnie takie przemyślenia dotyczące systemu szkolnictwa. Niestety jest on narzedziem do zbudowania armii jednakowo myslacych, gotowych do poświęcenia sie w ” imie ojczyzny” i postepujacych jedynym „dobrym” schematem wg wlasnie tych, ktorzy tak bardzo cgca sterowac swiatem. Pamiętam mature x lat temu na nowych zasadach, gdzie trzeba bylo odpowiadac i pisac tak jak nakazuje klucz, inaczej nie zdajesz. Widoczne to jest szczegolnie w naukach humanistycznych. Interpretacja wiersza inaczej, wg wlasnego obrazu byla i jest nie do zaakceptowania Zwyczajnie dostajesz pałe, wiec zeby zdac uczniowie musza myslec tak jak im nakazano. I taki schemat funkcjonuje w spoleczenstwie od momentu przyjścia na swiat: szpital, procedury, chrzest, rozne stopnie szkolnictwa, praca, malzenstwo (obowiazkowo koscielne w doktrynie katolickiej i tylko przez osobnikow roznych plci!), dom, dziecko i schemat sie powtarza. A co jak wyrwiesz sie z tego schematu, zrobisz cos inaczej? Toz to hanba, hak tak mozna!? Mimo coraz wiekszej tolerancyjności, przebudzenia, innosc, szczegolnie w malych miejscowosciach jest traktowana jak coś nienormalnego. Nie idziesz schematem- jestes zagrożeniem, wytykanym palcami i szeptami.
Co do swiata pieknego, sprawiedliwego i wolnego to wszystko jest możliwe.Raz, to jak na to patrzymy, dwa, podnoszenie wibracji juz przez 3 osoby, to samo odczuwanie jest w stanie podniesc świadomość duzo wiekszej grupy osob, niz jest to mozliwe w druga strobe, czyli obnizanie wibracji. Takze moc jest w nas! Do dzieła!
A czy jest cos takiego jak doskonalosc, idealność? Wiele razy zadawalam sobie to pytanie i doszlam do wniosku, ze nie ma, cos takiego nie istnieje. Inaczej bylibysmy w jakichs ramach, co i jak mamy robic, aby bylo pieknie. A my po prostu mamy zyc, odczuwac, tak aby byc szczesliwi, a przy naszych dzialaniach nie krzywdzic innych istot i calej otaczajacej nas natury, przynajmniej swiadomie.

Margaret
Margaret
21/11/2022 11:15

Tak sobie ostatnio myślałam, czy raj na ziemi jest możliwy. Czy mogłabym poprostu sobie mieszkać w moim domku z ogŕodkiem razem z dziećmi i zwierzakami… Doszłam do wniosku, że to utopia. Dopóki człowiek musi jeść nie obędzie się bez pracy. Możemy sobie stworzyć te nasze światy w miarę kolorowe, ale wciąż nasze ciała muszą jeść a to idzie dalej w mieć i w zawiść… I mamy taki globalny świat, jaki mamy… Może tak ma być…

Monika
Monika
21/11/2022 10:43

Taka juz bylam oswiecona i znowu sie wkurzylam 😊🙈. Daleko mi do boskosci bo ten Katar mnie rozbudza wbrew mojej woli 😊. Dzis przeczytalam taki tekst( tlumacze)

„przekupujemy waszą ukochaną imprezę sportową, przenosimy ją na zimę, zamieniamy fanów na płatnych aktorów, zabieramy piwo, zmuszamy tysiące potężnych ludzi do milczenia o
prawach człowieka i uchodzi nam to, ponieważ jesteśmy wystarczająco bogaci”
I zawrzalam 😊. Coz, ciagle w drodze. Ale te jezyczki wypychane na lewo!! I te raczki krzyzowane i ta bezczelnosc tych gestow przechodza przez moja duchowosc na wylot. No nie moge..!

Patriotyzm polski to juz na rosyjskich stronach jest znany i nawet tam wiedza ktorej krainyU dotyczyc bedzie 😔. Na korzysc i czesc i chwale USraela.
Czas konczyc i pomedytowac zanim mnie poniesie bo nie ide w dobra strone dzis z rana 😊😊

Monika
Monika
Reply to  S.A.P.
21/11/2022 11:30

Pospiewajmy wiec ♥️♥️… Godocie spokoju przybywaj wraz z piesnia…
Wdziecznosc ♥️

Andżelika
Andżelika
Gość
Reply to  S.A.P.
21/11/2022 13:00

My to nie ten biorobot, w którym zamieszkaliśmy jako świadomość, żeby się dopasować do życia w świecie gęstej materii. Świat 3D to plan doświadczalny, rządzi się swoimi prawami. My żyjemy w nim, ale z niego nie pochodzimy.

Andżelika
Andżelika
Gość
21/11/2022 09:04

Czy jesteśmy wolni czy żyjemy w klatkach, zależy nie od zewnątrznych okoliczności tylko od stanu wewnętrznego. Są więźniowie, którzy w celi odzyskali siebie i wolność. Świat zewnętrzny ma nam pokazać, że nie ma czego w nim szukać, jeśli chce się czuć wolnym. Im więcej tych klatek/ograniczeń, tym lep

większa motywacja, by szukać wolności tam, gdzie jest jej źródło.

Last edited 7 dni temu by Andżelika
Agnieszka
Agnieszka
Gość
Reply to  Andżelika
21/11/2022 11:14

Dokładnie tak Andzeliko! A wiezniowie, ktorzy sie obudzili sa doskonałym przykładem.