DOBRANOC, DOBRZE ŚPIJ!

Wybudzani ludzie szeroko otwierają oczy i wciąż narażają się na wstrząs, dlatego niektórzy z nich szybko je zamykają. Wolą nie wiedzieć!

Kasia napisała w komentarzu, że te gady globaliści po prostu już przegrali, ale ja wciąż jeszcze nie widzę białych flag po tamtej stronie. Co prawda jest coraz więcej jaskółek, które zwiastują wiosnę i to może cieszyć nie tylko Kasię. Na przykład amerykański sąd apelacyjny zakazał ostatecznie monopolistom z rynku mediów społecznościowych kontroli treści na podstawie światopoglądu użytkowników. Mówiąc po ludzku Felicjan, Ćwitter i YuuBube dostali zakaz jednostronnej, arbitralnej kontroli treści ukazujących się na tych portalach. W USA to precedens, który może odbić się czkawką w innych stanach poprzez uchwalanie prawa kontrolującego samowolkę wielkich korporacji medialnych.

A co u nas w tej sprawie? Ano premier Morawiecki złożył wniosek do Rady Europejskiej  o  „przeciwdziałaniu dezinformacji i propagandzie… rosyjskiej”. I Rada Europejska ten wniosek przyjęła. Niby nic, ale według polskich władz wszystko, co obnaża grupę trzymającą władzę, jest rosyjską propagandą. Inflacja, brak węgla, smog, załamanie gospodarki, rozłożona na łopatki służba zdrowia – to tylko rosyjska propaganda. Co prawda precedensy u nas nie obowiązują, ale to też może być nie tyle jaskółka, ile wrona kracząca o oficjalnej już cenzurze. Wszystko przecież da się podciągnąć pod rosyjską propagandę, nie mam najmniejszej wątpliwości. Ciekawy przekaz na ten temat macie tutaj! 

Władzy już nie wystarczają delikatniejsze manipulacje, więc szykują cenzuralny młot na takie czarownice jak ja. Co mam na myśli pod niewinną nazwą „delikatniejsze manipulacje”? Jest ich mnóstwo, chociażby bezpośrednie oddziaływanie na naszą podświadomość omijając świadomość. Goebbels jeszcze na to nie wpadł, a oni już wiedzą, że świadomość sprawdza i analizuje, a podświadomość łyka wszystko jak gęś. Wystarczy porozmawiać z widzami dzienników głównych telewizji, żeby mieć co do tego  pewność. A świadomości nie da się takim ludziom podarować, sprzedać czy jej nauczyć, bo każdy musi zrobić to sam! Trzeba zacząć od uświadomienia sobie swoich emocji podczas oglądania takiego badziewia, ale przecież ci biedni ludzie obserwują wyłącznie ekran telewizora, oni nie są w stanie obserwować siebie. 

Przez całe wieki Kościół pracował nad taką postaw wiernych, będąc głównym motorniczym wszystkich zmian na świecie. A myślicie, że teraz jest inaczej? Mamy coraz więcej dowodów, że osławione NWO wprowadzane jest z błogosławieństwem Watykanu. Papież Franciszek wciąż bierze udział w tajnych naradach (w Watykanie prawie wszystko jest tajne), w których uczestniczą główni manipulatorzy od plandemii, depopulacji, czipowania, stonkowania, sterylizacji i tego wszystkiego, co NWO nam przynosi. Ale w Kościele też coś się dzieje. Nasza Elunia przysłała mi filmik jakiegoś księżula, który otwarcie dystansuje się (to bardzo łagodne słowo) od Watykanu. Księżulek gada i gada, jak to ksiądz, dla większości czytelników tej strony nie gada o niczym nowym, ale dla katolików to może być wstrząs świadomościowy. Liczy się szczególnie końcówka tego kazania, które jest tutaj

Wybudzani ludzie szeroko otwierają oczy i wciąż narażają się na wstrząs, dlatego niektórzy z nich szybko je zamykają. Wolą nie wiedzieć, że na przykład słynne zamorskie bazy wojskowe USA służą do szmuglowania broni, złota, brudnych pieniędzy, narkotyków i małych dzieci. Piękni amerykańscy chłopcy zajmują się handlem dziećmi na organy, mięso, seks i rytuały satanistyczne, ale czy nie lepiej wierzyć, że na swoich sztandarach niosą demokrację? Nie chcemy wchodzić w to brudne piekło, bo sen utrzymuje nas w nieświadomej czystości, zatem dobranoc, dobrze śpij, uśmiechnij się przez sen i niechaj uśmiech na twojej twarzy trwa aż do rana, po nocy kres

guest

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
26/10/2022 13:52

Może i białej flagi gady jesxze nie wywiesiły bo przecież oni do końca będą chcieli żeby wyszło jak zaplanowali. A tu zonk. Dupa blada.Srajdemia im nie wyszła. Szpryce nie wyszło jak chcieli. Wojna nie wychodzi bo myśleli że Putina pokonają 🤣🤣🤣Cieszy mnie to że coraz więcej ludzi zauważa skąd płynie całe zło. I nie nie to nie Rosja Chiny czy Iran. To usa było i jest największym wichrzycielem. A że i nie wychodzi im z głodem na skalę światową to co wymyślili? Twindemia. 🤣🤣🤣No przecież ludzie nawet w małpia ospę nie uwierzyli a co dopiero teraz w jakaś twindemie. Tak właśnie jesteśmy świadkami upadku świata globalistów. I choć nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie i nikt nie odpowie. Moje pytanie. Kto kiedy i dlaczego ustalił ze Rosja to największe zło i zagrożenie a usa obrońca pokoju. Proste pytanie.
Polecam posłuchać tego gościa. Mówi jak jest i ja się z tym też zgadzam.
https://www.facebook.com/100007372055422/videos/620360906482016/

Mirosława
Mirosława
Reply to  Katarzyna
26/10/2022 22:27

Dla mnie USA jest największym zagrożeniem i największym wichrzycielem na ziemi.. Stamtąd przychodzi całe zło, mówiąc językiem tego wymiaru…. no ale to tylko moje skromne zdanie

Monika
Monika
26/10/2022 09:51

Ach jak przyjemnie tak sobie pospac po nocy kres😊 i ja rowniez jestem za odpoczynkiem takim.napisze o snach niechybnie bo choc napisales juz o tym tomisko,to jakos tak poczulam dzis,ze trzeba ♥️.wyrwana ze swojego glosnym ” globalistow bija” jestem tutaj i coz .
Jaskolek to ja jakos na wlasnym podworku nie widze.Krol nam sie szykuje( jeszcze i narazie) z tych co za pan- brat. do tego wlasnie w swieto hinduskie Divali premier nam sie hinduski oglosil.kto na niego glosowal tego nikt nie wie,ale pewne jest za to mocne powiazanie rodzinne z .panami od globalu oczywiscie.ot i nasze wrony🙈.tak bylo ladnie, ale jak hindus chce to dopnie.portfele wielkie jak swiat moga swiatem zarzadzac.coz dziwic sie Franciszkowi dopiero,gdy buciki czerwone takie wygodne.
Ach wiec ja pod kolderke mykam.i mantry swoje spiewac bede radosnie.walczyc nie zamierzam bo mam bron jak dzieci w Powstaniu.ot patrze spokojnie jak sie szachy przesuwaja.to gra dla cierpliwych jak wiemy wiec w sam raz dla mnie.nie zamierzam sycic zadnej ze stron oprocz swojej wlasnej 😊 i poki co pilka w grze.( w sensie pionki).trzymajmy sie na gorze bo po co byc na dole,a kazdy swoja sciezke ma i z szacunkiem do niej prosze ♥️