KLUCZ DO HARMONII, czyli JAK ŚWIADOME WYBORY I MIŁOŚĆ ODMIENIAJĄ TWOJE ŻYCIE.

Decydujesz pod wpływem rodziny Kościoła lub władzy. Przyjęłaś ich wartości i przekonania za własne i w końcu nie wiesz, gdzie masz iść!

Życie to niezwykle skomplikowana i zarazem fascynująca układanka, ale czy wiesz, że możesz ułożyć je sobie na biliony sposobów? Przecież każda decyzja, jaką podejmujesz, otwiera przed Tobą nowe ścieżki kwantowe! Najczyściej robisz swoje wybory bez głębszego zastanowienia pod wpływem rodziny, Kościoła czy władzy, przyjmując ich wartości i przekonania jako własne. A potem dziwisz się, dlaczego wciąż masz pod górkę. A może po prostu nie chce Ci się zajrzeć do własnego serca, aby sprecyzować czego pragniesz?

U moich pogrążonych w depresji  patientów zauważam często chęć tkwienia w miejscu, bo, jak mówią i tak wszystko kończy się śmiercią. Śmierć jest nieunikniona, ale świadomość śmierci nie musi zniechęcać do głębszych poszukiwań sensu życia. A jednak sprawia, że jedni poddają się biegowi zdarzeń bez zaangażowania a inni wręcz przeciwnie, są zmotywowani do pełniejszego przeżywania każdego dnia i dążenia do wewnętrznej harmonii. Tylko od Ciebie zależy, w jakiej grupie jesteś!

Nawet jeśli tkwisz wśród maruderów, zawsze możesz się przenieść do tej drugiej grupy. Zdolność do przemiany tkwi w potężnej sile, jaką jest miłość bezwarunkowa. Gdy otworzysz się na nią, szybko odkryjesz, że życie w jedności z innymi jest znacznie prostsze i pełniejsze. Piszę o tym od lat, bo przekonałem się przez doświadczanie, że to ma sens. Naprawdę kocham teraz wszystko i wszystkich więc, zamiast postrzegać innych jako przeszkody, widzę w nich wsparcie w mojej podróży przez życie.

Mam to swoje głębokie przekonanie, że dusze zawierają umowy przed urodzeniem, aby wspólnie doświadczyć czegoś, czego jeszcze nie przerobiły w poprzednich wcieleniach albo nauczyć się czegoś nowego. Te relacje są kluczowe dla naszego duchowego rozwoju i pomagają nam wchodzić na coraz wyższe szczeble świadomości. Spotkaliśmy się w tym życiu, aby uczyć się od siebie nawzajem i doświadczać rzeczy, których wcześniej nie mieliśmy okazji doświadczyć.

Zrozumienie, że nasze związki są zaplanowane na poziomie duchowym, całkowicie odmieniło moje podejście do życia. Pochyl się nad tym, może odmieni także Twoje, jeśli poczujesz, że każda relacja, nawet ta krótkotrwała, ma swoje znaczenie i cel. Przez miłość i jedność możesz pokonać wszelkie trudności, jakie napotykasz na swojej drodze. Tylko w ten sposób możesz naprawdę wzrastać i czerpać z życia pełnymi garściami. Zamiast walczyć z losem, przyjmij go z otwartym sercem i zrozumieniem, że każde doświadczenie jest krokiem na drodze do Twojego rozwoju.

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments