KONTROWERSYJNE MATERIAŁY

To co teraz wyrabia się w naszym ukochanym kraju wygląda na absolutny chaos albo bezdenną głupotę Władzi. Przerażający „wyrok” Przyłębskiej, koronawirusowe restrykcje wykańczające gospodarkę, ustawa, która uprawomocnia przymusowe szczepienia covidowe – to wszystko wygląda na nieskoordynowane działania! A jeśli nie jest? Jeśli destabilizacja kraju wprowadzana jest świadomie? Protesty, jak najbardziej słuszne, nie przynoszą większego efektu, czyżby rządzący stracili wzrok, słuch a nawet polityczny węch?

W sieci pojawiają się niezwykle bulwersujące informacje na temat bieżącej sytuacji w Polsce i na świecie. I nie brakuje takich, które wszystkie te działania określają jako celowe i dawno zaplanowane. Władza po prostu realizuje z góry narzucony plan. Przez kogo? W niektórych materiałach decydenci są określani jednoznacznie! Gdybym się z nimi zgadzał na pewno umieściłbym je na mojej stronie, tyle, że nie jestem do nich przekonany do końca i nie mogę się pod nimi podpisać. Uważam jednak, że niektórzy z Was, ci najbardziej aktywni i rozgarnięci mogliby się zapoznać, aby wyrobić sobie swoje, jak najbardziej osobiste zdanie.

Wymyśliłem zatem, że będę wysyłał takie niejednoznaczne materiały tym, którzy komentują moje posty. Na priv, rzecz jasna! I tu niespodzianka! Do niektórych mogłem wysłać a do innych nie! Okazało się, że mogę wysyłać jedynie do tych, którzy są zarejestrowani na mojej stronie. Na samej górze, po lewej stronie widzicie taki link „Moje konto” gdzie możecie się zarejestrować o ile, rzecz jasna, macie ochotę na otrzymywanie niekonwencjonalnych materiałów. Warto się nad nimi pochylić choć czasami część informacji jakie zawierają może powodować ból zębów.

Tylko błagam, gdybyście się zdecydowali zarejestrować nie używajcie żadnych nicków, bo to pachnie tchórzostwem. Zauważcie, że ja wszystkie posty i komentarze podpisuję własnym imieniem i nazwiskiem. Na tym, m.in. polega odpowiedzialność za to co się pisze. Podpisywanie się „Bardzomiłygość” na przykład trąci… No dobrze, nie chcę być niemiły, ale postanowiłem, że nie będę reagował na komentarze kogoś, kto nie chce się podpisać pod czymś co opublikował w komentarzu.

Tak więc możesz liczyć na niekonwencjonalne materiały, jeśli zarejestrujesz się na tej stronie swoim imieniem i nazwiskiem. Skąd te materiały? Od Was! Przysyłacie je do mnie, za co jestem wdzięczny, tym bardziej że często są blokowane po jakimś czasie i giną z sieci. Tak zapewne stanie się również z planem akcji coronaviruswej który już jest wdrażany i będzie wdrażany w roku następnym. Wyciekł podobno z kanadyjskiej komisji, ale dotyczy wszystkich krajów, naszego również. Drażnią mnie osobiście niektóre sformułowania i wnioski, ale może jednak warto się zapoznać, bo przecież lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Trochę się namęczę, ale wyślę każdemu chcącemu na priv. Wystarczy wyrazić chęć w komentarzu.