NIE OGLĄDAJ TELEWIZJI!

Czy wszyscy redaktorzy pracujący w łże mediach to kretyni, którzy nie widzą, że narzucona światu histeria ma na celu depopulację i zamianę nas w posłusznych niewolników?

Na całym świecie wrze, ludzie się budzą i raczej będzie trudno ich uśpić, nawet przy pomocy siły. W niektórych krajach policja przechodzi na stronę „wolnych ludzi” i nie inaczej jest u nas. Jeśli nie cała to przynajmniej część wybudzonych funkcjonariuszy! To oni napisali list otwarty do Komendanta Głównego Policji. List jest przeraźliwie długi, możecie go sobie zobaczyć tutaj: ja tylko upublicznię jego początek:

SZANOWNY PANIE KOMENDANCIE. Każdy policjant ślubuje: Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuje: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażaniem życia. Czy stanie Pan jako Generał Policji w obronie ustanowionego KONSTYTUCJĄ RP porządku prawnego? Czy obroni Pan wiernie Naród przed segregacją sanitarną zgodnie z treścią art. 32 Konstytucji:

  1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  2. NIKT nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym, lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. Już dziś mamy pierwsze interwencje wobec przejawu dyskryminacji sanitarnej itd.

Czy nasze łże media wspomniały coś o tym liście funkcjonariuszy Polskiej Policji? Czy na ich łże ekranach pokazano protestujących ludzi w innych krajach? Czy pokazano protestujących w naszym kraju pod Sejmem? Nie uważam, że wszyscy redaktorzy pracujący w łże mediach to kretyni, bo tylko tacy mogą nie widzieć, że narzucona światu covidowa histeria ma na celu depopulację, zniszczenie klasy średniej, upodlenie ludzi i zamianę nas w posłusznych niewolników. Muszą także wiedzieć, kto za tym stoi, bo zdają sobie z tego sprawę wszyscy wybudzeni, to żadna tajemnica. Przecież szykowano tę „imprezę” od wielu lat, pisali o tym w artykułach, książkach, głosili w wystąpieniach! Nie ukrywali swojego celu, którym jest władza absolutna i takie samo bogactwo! A nasze gwiazdy dziennikarstwa o tym nie wiedzą?!!!

Janek Pospieszalski, jeden z wybudzonych dziennikarzy, upublicznił właśnie wypowiedź profesora Horbana, konsultanta krajowego w dziedzinie chorób zakaźnych, głównego doradcę premiera do spraw COVID-19! Wynika z niej czarno na białym, że pan profesor doskonale wie, gdzie jest prawda! Mało tego, on już to wiedział na początku plandemii, a jednak stał i stoi po ciemnej stronie mocy. Nie śmiem przypuszczać, że za marne trzydzieści srebrników! Per analogiam przenoszę to na nieuczciwych dziennikarzy, którzy także doskonale znają prawdę, ale robią swoją krecią robotę. 

Cynicznie, konsekwentnie, z wyrachowaniem traktują widzów i słuchaczy jak barany i ofiarnie wpędzają ich w zadupie. Bo ludziom potrzebny solidny opłotek, by dać im oparcie w tę wolną sobotę i piwo za złote, kapele w niedziele, by ludziom zmęczonym znów było weselej i tak się to kręci i nie ma gdzie uciec, przed życiem co zwie się zadupie. Pamiętacie jeszcze tę piosenkę Krzysia Daukszewicza panie i panowie radaktory? To były inne czasy, czasy Urbana, ale Jerzy Urban to kaszka z mleczkiem w porównaniu z tym co wy teraz wyprawiacie przed mikrofonami! Obrzydliwe sprzedajne hieny!*

* To nie jest ani osąd, ani ocena. To stwierdzenie faktu!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments