PEDOFILIA I KANIBALIZM

Komisja śledcza Międzynarodowego Trybunału zebrała już tysiące przykładów handlu ludźmi, seksualnego wykorzystywania dzieci i satanistycznych rytuałów.

Czy w dzieciństwie przypadkiem nie byliście straszeni, że po wsiach i miastach jeżdżą jacyś straszni ludzie i porywają dzieci na mięso i krew? Że jacyś przerażający ludzie z czarnej wołgi tylko czekają na samotne dziecko? Bo ja tak. Przerażające historie o uprowadzonych dzieciach, którym wypijano krew, a potem przerabiano na macę, wbiły się na długo w moje dziecięce sny, które zamieniały się w koszmary. Lęk był największą emocją, jaką pamiętam z dzieciństwa. Z biegiem lat wyrastałem z niego i byłem coraz bardziej pewien, że to tylko wierutna bujda na resorach i nie ma się czego bać.

A czy wiecie, że teraz, każdego roku na całym świecie ginie bezpowrotnie 8 milionów dzieci? W Polsce ta wielkość wynosi 20 tysięcy! I to już nie jest koszmar ze snu, to jest zmaterializowany koszmar mojego dzieciństwa! Dlaczego tak myślę? Bo już od kilku lat działa „Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości Naturalnej – Komisja śledcza ITNJ ds. Handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego dzieci”. Od roku 2018 publikuje na bieżąco szczegółowe sprawozdania swoich komisarzy. Słyszeliście coś o tym w mediach? Czytaliście te sprawozdania? Zapewne nie, bo są blokowane. Wynika z nich bowiem, że prawie wszystkie państwa na świecie nie respektują prawa! Prawo nie dotyczy ludzi wpływowych i bardzo bogatych a dotyka i upokarza jedynie zwykłych Kowalskich a szczególnie ich dzieci.

Wstępna komisja śledcza tego Trybunału zebrała już tysiące przykładów handlu ludźmi, pierścieni seksualnego wykorzystywania dzieci, satanistycznych rytuałów i kontroli umysłu MK-Ultra! Okazuje się, że te okrutne zboczenia dotyczą osób na najwyższych szczeblach władzy oraz wpływowych elit finansowych i artystycznych. Sędziowie tego Trybunału obiecują, że dopadną każdego sędziego w każdym państwie, który dopuścił do nieprawnej adopcji, umoczonego prokuratora, dziennikarza, który wyszydzał tego typu informacje, bo mają dostęp do tajnych materiałów służb specjalnych, a wszystkie rozmowy przecież są nagrywane.  

Wiadomo już, że dzieci są naprawdę wykorzystywane seksualnie w sposób niezwykle okrutny, a potem zabijane. Chodzi o to, że podczas rytuałów satanistycznych przerażone dziecko dostarcza tym zboczeńcom ogromną ilość tak potrzebnej im energii. Część ofiar przeznaczają na organy przeznaczone do transplantacji, część na  energetyczny napój produkowany z ich krwi a część na mięso, które zjadają obrzydliwie bogaci kanibale. Dzieci są porywane, ale ogromna część pozyskiwana jest z adopcji. Skorumpowani sędziowie odbierają dzieci biednym rodzicom pod byle pretekstem, a potem przeznaczone są na zagraniczne adopcje, które często kończą się zniknięciem dziecka. W ten obrzydliwy proceder zamieszane są służby specjalne większości krajów, a także adopcje kościelne.

Domyślam się, że nie chcecie o tym czytać, nie chcecie o tym wiedzieć, nie chcecie wchodzić w to dziecięce piekło. Bo to jest prawdziwe piekło! Wolimy śnić sen kolorowy, sen malowany o kwiatuszkach, motylkach i dzikich plażach. Nie ma w nim miejsca na brudną politykę i tego typu przerażające informacje. Dlatego nie polecam słodko śniącym filmiku Janusza Zagórskiego z NTV: https://www.facebook.com/watch/?v=1263772624395589. W żadnym wypadku proszę nie wchodzić w ten link i nie oglądać, aby nie wprowadzać czegoś takiego do swojego matriksa. Tak przecież zalecają niektóre wysoko rozwinięte duchowo osoby (przynajmniej tak o sobie mówią). Śpijcie dalej otuleni duchową kołderką, a porywane dzieci niech sobie radzą same.   

Subscribe
Powiadom o
guest

32 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments