PIĄTKOWE MIKOŁAJKI

Naprawdę wierzę, że nie uda się nas pokonać pomimo szatańskich sztuczek! I tym optymistycznym akcentem oraz mikołajkowym prezentem kończę ten tydzień.

Przez cały tydzień rozmawialiśmy sobie o plandemii, a w zasadzie o informacjach, które wciąż są ujawniane w tej sprawie. Każdy, kto jest otwarty na „nowe”, może bez większych trudności dostrzec, jak bardzo nami manipulują. Jakaś część z nas jednak uwielbia, żeby nimi manipulowano, bo tak naprawdę woli się bać. Czegóż więc się boją? Wymiaru 5D, czyli  nieznanego? Nie można bać się czegoś, czego nie znamy! A może tu chodzi o to, że boimy się utraty tego, co doskonale znamy? Może tu jest pies pogrzebany?

Nie boimy się absolutnego światowego totalitaryzmu, bo już mamy jego namiastkę. PiS przygotował nas i już nawet nie chce nam się otwierać czarnych parasolek, aby protestować. Płacimy codziennie karę milionów euro i mało nas to wzrusza. Powoli, po cichu, po wielkiemu cichu zabierają nam wolność, my na to patrzymy, ale niczego nie widzimy! Władza opanowała socjotechniki w sposób celujący i naprawdę wie jak nami rządzić. Ma do dyspozycji doskonałe narzędzia: telewizje, media społecznościowe, tematy zastępcze, fake newsy, zmanipulowaną statystykę. Wiemy, że kłamią i co z tego? Co jak co, ale rządzić to oni umieją! 

Po co mają wprowadzać obowiązek stonkowania? Ludzie sami ruszą do punktów szczepień. Już ruszyli! Wystarczy nas podzielić, a kto jak kto, ale PiS wie jak to robić doskonale! Dziel i rządź! Musimy podzielić Polskę na tak wiele różnych grup etnicznych, na wiele części i podzielonych grup jak to jest tylko możliwe. Wiecie, kto to powiedział? Heinrich Himmler. Nie mamy Himmlera, ale mamy Polskę podzieloną na wiele części i grupy jak to jest tylko możliwe! A jednym z najważniejszych podziałów jest ten na zastonkowanych i niezastonkowanych!

Powtórzę teraz za Bonifacym Czerniakiem: Jeśli nadal jesteś nieszczepiony, to przeżyłeś największą wojnę psychologiczną w historii ludzkości. Od dziesięcioleci knuli ten szatański plan. Próbowali Was zdemoralizować, korumpując społeczeństwo w każdy możliwy sposób. Próbowali Cię oczernić. Próbowali Cię zwabić pieniędzmi, prezentami i nagrodami. Próbowali Was zdezorientować i sprawić, byście zwątpili we własną rzeczywistość i tożsamość. Próbowali oni zmusić Was do podeptania własnych zasad, wartości i moralności. Udało im się nawet sprawić, że Twoi bliscy zwrócili się przeciwko Tobie. Pomyśl tylko, jak wiele słabości przeszedłeś i pokonałeś. Nadal jesteś nieszczepiony. Wciąż masz czystą krew. Wszystkie ich sztuczki na ciebie nie zadziałały.

Też się pod tym podpisuję i gratuluję z całego serca tym którzy się już dawno obudzili i tym którzy dopiero teraz się budzą. Naprawdę wierzę, że im się nie uda nas pokonać pomimo ich szatańskich sztuczek!

I tym optymistycznym akcentem oraz mikołajkowym prezentem kończę ten tydzień. To co, że dziś nie Mikołajki? Przecież wiecie, jak ja kocham piątek, piąteczek, piątunio i dlatego Mikołajki są u mnie teraz! Z tej okazji chcę Wam podarować książeczkę PDF „Dziesięć super produktów, dzięki którym zachowasz młodość” i dodatkowo 15 przepisów na super dania utrzymujące  młodość! Przypominam zasady: plik trochę waży, Messenger ma limit wysyłek, więc rezygnuję z tej formy przesyłania, zrobię to na maila. Proszę wyrazić chęć otrzymania prezentu TUTAJ, NA TEJ STRONIE I TYLKO NA TEJ STRONIE. Nie liczy się na FB, Instagramie itd. Tylko TU podając swojego maila, na pewno otrzymacie mikołajkowy prezent na swoją skrzynkę. Do poniedziałku zatem!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments