PRZESŁANIE DLA LUDZKOŚCI. BUUUM!

Dlaczego rankiem 6 lipca tego roku podłożono pod ten pomnik bombę? To była bardzo zaawansowana konstrukcja bezbłędnie śledząca położenie słońca.

Spróbujcie bez uprzedzeń ustosunkować się do przesłanek, jakie powinna mieć władza: Czuwanie nad reprodukcją, aby zachować dobrą kondycję i różnorodność ludzi; wprowadzenie jednego, prostego, łatwego, żywego światowego języka; rozwijanie intelektu, który ma dominować nad wiarą i tradycją; ochrona ludzi i narodów poprzez sprawiedliwe sądy; zagwarantowanie wszystkim narodom samodzielności, a spory pomiędzy nimi rozstrzygać nie na wojnie tylko w trybunale światowym; likwidacja złych praw i skorumpowanych urzędników; staranie o harmonię z Wszechświatem poprzez prawdę, piękno i miłość; dbałość o naturę. 

Prawda, że cudne? I któż by się pod tym nie podpisał? A oryginał tego uniwersalnego przesłania dla ludzkości wyryty na pomniku odsłoniętym 22 marca 1980 roku w małym miasteczku Everton w USA brzmi tak:

  1. Mądrze zarządzaj ludzką reprodukcją – zachowuj jej dobrą kondycję i różnorodność.
  2. Zjednocz ludzkość za pomocą jednego żywego języka.
  3. Zarządzaj pasją – wiarą – tradycją i wszystkimi rzeczami za pomocą zahartowanego rozumu.
  4. Dzięki sprawiedliwym prawom i słusznym sądom chroń ludzi i narody.
  5. Pozwól wszystkim narodom rządzić się samodzielnie, pozostawiając zewnętrzne spory światowemu trybunałowi.
  6. Unikaj małostkowych praw i bezużytecznych urzędników.
  7. Utrzymuj równowagę między prawami jednostek i obowiązkami wobec wspólnoty.
  8. Ceń prawdę – piękno – miłość, poszukując harmonii z wiecznością.
  9. Nie bądź rakiem dla ziemi – Zostaw miejsce dla natury.

Dlaczego więc rankiem 6 lipca tego roku podłożono pod ten pomnik bombę? To była bardzo zaawansowana konstrukcja bezbłędnie śledząca położenie słońca. Cztery kamienne płyty o wadze ponad 20 ton i wysokości ponad 6 metrów, na których wyryto przesłanie w ośmiu różnych językach: angielskim, hiszpańskim, suahili, hindi, hebrajskim, arabskim, chińskim i rosyjskim. I jeszcze napisy w czterech starożytnych językach świata: sanskrycie, hieroglifach egipskich, babilońskich i klasycznej grece na górnym kamieniu o wadze ponad 12 ton! Dlaczego więc podłożono bombę, która uszkodziła ten monument, a potem tego samego dnia zdemontowano go do gruntu?

Ano dlatego, że jako jedynka widniał tam następujący zapis: 1 – Utrzymaj ludzką populację poniżej 500 milionów, w wieczystej harmonii z naturą. Mamy więc wyrytą w kamieniu zapowiedź likwidacji ponad 7 miliardów ludzi na Ziemi. Aby stworzyć opisany raj, trzeba wymordować mnóstwo ludzi, tak aby pozostał przy życiu co piętnasty mniej więcej. Kto zatem mógł to napisać? Okazuje się, że zlecenie budowy monumentu wyszło od jakieś masońskiej, wciąż nieujawnionej instytucji, której przedstawicielem był  Robert C. Christian, nazwisko podał fałszywe, rzecz jasna. Ale jak najbardziej prawdziwe są bliźniaczo podobne, aktualne prawa, którymi kierują się wszystkie organizacje globalistycznej finansjery!

Po co o tym piszę? Aby uczulić siebie i czytelników do zachowania niebywałej ostrożności w przyswajaniu pięknych idei, znakomitych pomysłów, rozwojowych działań, bo bardzo często jest w nich głęboko ukryte brzydkie, a czasem przerażające dno. Przesłanie na ten temat, o którym warto pamiętać, zostawił nam nasz biskup Krasicki: Miłe złego początki, lecz koniec żałosny!

I cóż, że biskup?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments