ROTHSCHILD ZNACZY NIKCZEMNY (część 2)

Monika Irsmanbet przedstawia drugą część krwawej historii wszechpotężnej rodziny Rothschildów oraz ich współczesne, obrzydliwe manipulacje światem.

Monika Irsmanbet

Potwory nie zatrzymują się ani na chwilę. Dochodzi handel narkotykami (tzw. wojny opiumowe nie są już tajemnicą) i dalsze okradanie i przenikanie Imperium Brytyjskiego. Dokonują też rzezi rdzennej ludności Ameryki Północnej, aby eksploatować ich tereny, ale krwi i ofiar wciąż jest mało i mało. Mordują miliony ludzi na Karaibach i w Indiach. Są twórcami handlu ludźmi i niewolnictwa. Tworzą własne przepisy prawne i finansowe. Obsesją staje się zniszczenie Ameryki, tkwią w niej niczym koń trojański, niszcząc mieszkańców podatkami i systemami bankowymi. Są twórcami FBI (to zupełnie nielegalna organizacja), aby ukrywać i chronić swoich przed ściganiem za pedofilię i składanie ofiar z amerykańskich dzieci. Gwałcą, torturują i upuszczają krew w tak wymyślne sposoby, że nie jestem w stanie tego tutaj opisać. (film Szachmistrz).

Mordują również rosyjskie dzieci, które giną w niewyjaśnionych okolicznościach nawet ze szpitali i sal porodowych. W ten chory plan wdziera się również Palestyna, mordują tam prawdziwych, rdzennych mieszkańców z hebrajskim DNA. Antysemici izraelscy, którzy tyranizują prawdziwych Palestyńczyków. Rothschildowie stoją również za masowym mordowaniem judaistów, składając ich w ofierze Baalowi. Stoją za koncentracyjnymi obozami śmierci w Polsce i są twórcami Hitlera i nazizmu. Hitler staje się wrogiem dopiero wtedy, gdy tworzy własne prawo i zaczyna działać niezgodnie z wytycznymi. To bezwzględne, zgniłe struktury pozbawione jakichkolwiek uczuć i empatii. Jak zawsze tworzą wojnę, aby wspierać obie walczące strony i czerpać z tego niewyobrażalne zyski finansowe. Jak zawsze wychodzi im to wyśmienicie, a obozy takie jak Auschwitz są podpisane płaczem Israela i okrucieństwem Niemców. Co za ironia, cóż za potworny fałsz i cóż za niegodność życia! Przenikają kongresy, przekupując członków władzy i wprowadzając w swoje szatańskie ugrupowanie. Opłacają kampanie wyborcze, ofiarowują tytuły i stanowiska w zamian przejmując całkowitą kontrolę nad nimi.

Rothschildowie żyją z wojen i dlatego wpadają na niecny plan przeniknięcia do ludzkich umysłów, aby ukryć swoje niegodziwe plany i fałszowanie prawdy. Przejmują więc edukację, ustanawiając departament edukacji, tworząc programy nauczania zgodne z ich chorymi wizjami. Dodają fluor do wody i past do zębów, a dentyści są poddawani kontroli umysłów, aby wierzyli i głosili, iż zapobiega próchnicy i nie jest szkodliwy dla funkcji mózgu. Ma to obniżyć inteligencję Amerykanów i ogłupienie ich. Wdrażają program szczepień dzięki współpracy kontrolowanych lekarzy, wprowadzanych w błąd przez stronnicze badania. Całkowicie kontrolują stowarzyszenie medyczne i robią to między innymi dzięki wykupieniu wszystkich głównych środków masowego przekazu. Jest to całkowicie nielegalne.

Nadchodzi 11 września i zaplanowany atak nuklearny na Amerykę. Jest to oddzielna i fascynująca historia i kiedyś do niej wrócę. Dziś już wiadomo, że przeprowadził go Bibi Netanyahu i zrobił to zgodnie z założeniami i wytycznymi chazarskiej mafii. Czym jest Israel i jego sługusy? Rothschild to zgnilizna i degrengolada! Netanyahu był szpiegiem KGB i nie jest już tajemnicą, jaki ma związek z Rosją. Mówił: Ameryka jest złotym cielcem, a my wyssiemy go kawałek po kawałku. Dopóki niepowstanie jedyne państwo, które stworzymy i będziemy kontrolować. Oto co robimy z krajami, które są przeciw nam. Niszczymy je bardzo powoli! Taka jest wola Boga Baala. Uważa się, że sprzedawanie duszy Baalowi skutkuje stawaniem się bezdusznym, a co za tym idzie coraz bardziej i bardziej psychopatycznym i złym. Do dziś co pół roku w Denver odbywają się rytuały i ceremonie, porywane dzieci są maltretowane, upuszcza i wypija się ich krew i zjada ich serca!

Mafia Rothschildów ma ponad 20 bomb nuklearnych w Ameryce i innych dużych miastach Europy w celu szantażowania ich rządów. Posiadają również kilka głowic sprzedanych przez skorumpowanego kongresmena, ale w Ameryce powstała tajna, super elitarna grupa pod nazwą „Nuklearny pożeracz węży”, która ciężko pracuje nad odcięciem przesiąkniętej okrucieństwem, fałszem i krwią głowy Rothschildów. Kontroluje kryjówki Mossadu, przesyłki z Israela i wszelkie przeloty nad synagogami. Wierzę, że zbliża się kres tej oślizłej rasy i że prawda, która w bólach wychodzi na światło dzienne przyczyni się do ich upadku!

Monika Irsmanbet

Subscribe
Powiadom o
guest

26 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments