WOLNOŚĆ NIE JEST DANA RAZ NA ZAWSZE

O wolności, która nie jest dana raz na zawsze, odważnych lekarzach, którzy walczą o prawdę, bo zdrowie pacjentów jest dla nich najważniejsze.

Jest takie przekonanie, że o wolność trzeba było heroicznie walczyć za drutami obozów czy na zimnej Syberii, albo sięgając nieco głębiej, na  reducie Ordona czy pod Grunwaldem. A teraz niby nie? Owszem, przymuleni telewizją i dobrobytem Polacy nie reagują na odbieranie sobie praw obywatelskich, ale nie wszyscy! Część z nas nie pozwoliła odebrać sobie resztek godności i od samego początku gardłowała, że to działania rządu doprowadziły do setek tysięcy zgonów nadmiarowych! Teraz to się potwierdza, bo z danych OECD wynika, że pod tym względem Polska jest najgorsza z wszystkich ujętych w zestawieniu krajów. Przodujemy, jesteśmy światowym liderem w zgonach nadmiarowych!

Izolacja, lockdowny, odkażanie i maseczki narzucone nam przez globalistów i tak chętnie wprowadzane przez rząd osłabiły albo zniszczyły naszą naturalną odporność. I teraz się dziwicie, że placówki medyczne zapchane są gorączkującymi ludźmi? Osłabiony układ immunologiczny Polaków nie radzi sobie z byle jaką bakterią nie mówiąc o wirusach! Prof. Życińska nie boi się głosić swojej opinii: Jesteśmy słabsi dlatego, że nasz układ immunologiczny nie był stymulowany przez szereg miesięcy, właśnie tymi bakteriami czy wirusami, w związku z tym my musimy na nowo nasz układ immunologiczny stymulować tymi czynnikami. Nie boi się, bo nie pozwoliła na odebranie sobie wolności wypowiedzi. Podobnie zresztą jak dr Anna Martynowska, która jest jeszcze odważniejsza, mówiąc: Mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą, zwaną dla niepoznaki Izbami Lekarskimi.

Tak! Izby lekarskie wciąż prześladują lekarzy, którzy nie zgadzali się zabijać pacjentów zgodnie z procedurą i skutecznie im pomagali, wykorzystując swoją medyczną wiedzę i doświadczenie. Za to teraz odbiera im się prawo wykonywania zawodu i wymyśla od szarlatanów. Niektórzy przyjmują to ze spuszczoną głową, ale coraz więcej z nich postanawia walczyć o swoją wolność i możliwość niesienia pomocy potrzebującym. Dr n. med. Zbigniew Martyka, któremu odebrano prawo wykonywania zawodu lekarza na okres jednego roku, powiedział DOŚĆ, wydając swoje oświadczenie, które upubliczniam w całości:

  • Szanowni Państwo,
  • Przez ostatnie 2 lata przekazywałem Państwu rzetelne, poparte badaniami najwyższej jakości informacje medyczne, szczególnie na najbardziej aktualny w obecnym czasie temat. Starałem się nie zwracać uwagi na oszczerstwa rzucane pod moim adresem. Dzisiaj nadszedł czas, kiedy mówię DOSYĆ.
  • Nie mogę dłużej pozwolić na podważanie zaufania moich pacjentów. Nie będę więcej tolerował absurdalnych i niepopartych żadną wiedzą medyczną zarzutów, które ostatnio są kierowane pod moim adresem. Nie pozwolę, by pediatra kwestionował moją wiedzę i doświadczenie, jako specjalisty chorób zakaźnych oraz specjalisty chorób wewnętrznych.
  • Informuję, że postanowiłem, na drodze postępowania sądowego zabezpieczyć ochronę swojego dobrego imienia. Od dra Pawła Grzesiowskiego zażądałem przeprosin oraz sprostowania nieprawdziwych informacji, które na mój temat rozpowszechniał za pomocą środków masowego przekazu. Wystąpiłem również o zadośćuczynienie. Nie będzie dłużej bezkarnego chowania się za plecami instytucji branżowych. Najwyższy czas, by osoby rozsiewające fałszywe przekazy w celu dyskredytacji mojego dobrego imienia oraz kompetencji jako lekarza – poniosły odpowiedzialność za swoje czyny.
  • Analogiczne żądanie sprostowania zostało wystosowane do TVN. Podobne pozwy będą skierowane przeciw każdej osobie, która będzie upubliczniała nieprawdziwe informacje na temat mojej osoby oraz moich wypowiedzi.
  • Najwyższy czas przenieść dyskusję na poziom medycyny opartej na dowodach. Skończył się czas wymyślonych zarzutów.

Czy to nie jest nasz kolejny bohater (na szczęście jest ich coraz więcej) walczący o swoją i naszą wolność pod współczesnym Grunwaldem, na reducie Ordona, Syberii czy w Auschwitz? Śpiący Polacy za nimi nie ruszą, ale mam nadzieję, że może ich wybudzone dzieci lub wnuki znajdą kiedyś dla nich jakieś cokoły, z których spadną stojący tam do tej pory zdrajcy! A przy okazji możecie sprawdzić listę donosicieli do Izb Lekarskich, może się przydać: https://wolnosc.tv/czarna-lista-donosicieli-i-funkcjonariuszy-izb-lekarskich/

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments