ZŁOTO CZY BITCOINY?

Trzymanie gotówki w domu jest całkowicie bez sensu, bo mogą unieważnić każdą walutę jednym prawnym pierdnięciem i zostaniemy z ręką w bezwartościowych papierkach.

Wydaje mi się, że już wszyscy doskonale znają cel covidowej głupawki, więc nie będę się nad tym skupiał. Wszyscy wybudzeni!!! Chyba oczywiste, że tylko tych miałem na myśli. Śpiące owieczki wciąż wierzą, że dobrej władzy zależy na naszym życiu i dlatego z taką zajadłością chroni nas przed wirusem. Jeśli władzy na czymś zależy to na naszej śmierci najwyżej, ale nie mam zamiaru przekonywać owieczek do mojego obrazu rzeczywistości. Dobranoc owieczko, dobrze śpij! Uśmiechnij się przez sen i niechaj uśmiech na twojej twarzy trwa aż do rana, po nocy kres

Jak doskonale wiemy, ONI mają tych celów kilka, a jednym z najważniejszych jest doprowadzanie do waluty cyfrowej. Wyłącznie. Nie będzie żadnych materialnych pieniędzy, tylko jedno konto w banku, podłączone na razie do naszej komórki. A potem, w miarę przerabiania ludzi na bio-roboty, do wszczepionych chipów. Oczywiście nie będzie żadnych lokalnych banków, tylko jeden, jedyny, światowy jak najbardziej. Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje informacji na ten temat, niech wejdzie na tę stronę TUTAJ. Oczywiście, że to rozwiązanie będzie idealne dla NICH, ale zabójcze dla NAS. Co w takim razie robić? Trzymanie gotówki w domu jest całkowicie bez sensu, bo w końcu unieważnią każdą walutę jednym prawnym pierdnięciem i zostaniemy z ręką w bezwartościowych papierkach.

W Internecie jest mnóstwo porad, aby inwestować w złoto! Po prostu kupować złoto i metale szlachetne i trzymać pod materacem albo zakopać w ogródku! Nie uważam, żeby to było dobre rozwiązanie. Ojca mojego starego przyjaciela z Ostrowca Św. podejrzewano w latach pięćdziesiątych o to, że ma zgromadzone złoto. Przyszli smutni panowie do domu, zerwali podłogi, rozbili tynki, złoto skonfiskowali, a ojca wsadzili do paki. A pamiętacie, co było ze złotem w Ameryce w 1933 roku? Roosevelt nakazał, aby wszyscy dostarczyli wszystkie złote monety, złoty bulion i certyfikaty złota znajdujące się w ich posiadaniu do Banku Rezerwy Federalnej. Pod karą do 10 lat więzienia! To oczywiste, że nie wszyscy Amerykanie byli owieczkami i nie wszyscy dali się obrabować. Ale jeszcze wtedy nie było wykrywaczy metali! Dziś wyślą drona z odpowiednim oprzyrządowaniem i natychmiast będą wiedzieć, pod którym materacem masz złoto albo pod którą różą zakopałeś w ogródku!

Kolejna porada finansowych fachowców to wycofanie kapitału z banków i  zakupienie kryptowalut, czyli wirtualnych pieniędzy. Podobno teraz zarabia się na nich fenomenalnie, a mnie wciąż zastanawia dlaczego? Naprawdę ONI nie mogą sobie poradzić z problemem bitcoinów i im podobnych? A może właśnie o to chodzi, żeby zagonić owieczki do zagrody kryptowalut, a potem zamknąć bramę?! I mamy was owieczki, jesteście gotowe do strzyżenia! Cały myk polega na tym, żeby wyczuć, kiedy zaczną bramę zamykać i trochę wcześniej zwiać z zagrody razem ze złotym runem. 

Też się zastanawiałem, w co zainwestować swoją nadwyżkę finansową, bo chociaż moja emerytura należy do najniższych, to jednak jestem tak tani w eksploatacji, że coś mi tam zawsze zostaje. I tak się zastanawiałem: złoto czy bitcoiny? Myślałem i myślałem, ale w końcu usłyszałem cichy szept podświadomości – Stasiu, nie wygłupiaj się. Żyjesz tu i teraz, idź na całość i używaj życia. I się posłuchałem, bo zawsze słucham się podświadomości. Poszedłem do warzywniaka i poprosiłem o mandarynki, bo lubię. Za wszystko – dodałem jak panisko! Na półtora kilograma wystarczyło!

P.S.

Bardzo dziękuję tym, którzy do swoich komentarzy załączają ciekawe linki „na temat”. I gorąca prośba (szczególnie do Kasi S.) umieszczajcie je tutaj, na tej stronie, bo tu są bezpieczne. Felicjan zawsze może je zablokować, a nawet zbanować mi konto z tego powodu, więc na Felicjanie wypowiadamy się ostrożnie i nie wstawiamy kontrowersyjnych (dla FB) linków. Dziękuję pięknie! 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments