A JEŻELI KOGOŚ TO NAPRAWDĘ NIE INTERESUJE?

Władze większości krajów to tylko marionetki, które potulnie wykonują polecenia rodzin na R. i nie wie o tym, tylko ten, kogo to naprawdę nie interesuje.

Dokładnie tydzień temu zadałem pytanie dlaczego teraz pojawiły się materiały oskarżające WODZA. Nikt nie odpowiedział na moje pytanie a przesympatyczne komentatorki Paula, Monika, Mathilda i Alicja wymusiły na mnie dzisiejszą odpowiedź. Kornelia zaznaczyła przytomnie, że o orientacji seksualnej Nadprezesa mówiono ciągle. Kornelia ma rację, ale teraz chodzi także o zbrodnie, polityczne zabójstwa! To inny ciężar gatunkowy.  O tym się nie mówiło. Dopiero teraz! Doniesienia Tymochowicza są zbywane w mediach głównego ścieku a sam Tymochowicz przedstawiany jako ktoś nienormalny i niewiarygodny. Jednak nasza komentatorka Paula chodziła z nim razem do szkoły, zna go dobrze i twierdzi –  Piotr jeśli coś mówi, to WIE!

Agnieszka z kolei zapytała z cudowną prostodusznością – A jeżeli kogoś to naprawdę nie interesuje? A czy interesuje owieczki, co wyprawia ich baca? One po prostu są karmione, strzyżone i dojone bez świadomości kto to robi i dlaczego. Czy taka owieczka może być szczęśliwa? Jak najbardziej! Świadomość, inteligencja czy dociekliwość do szczęścia nie prowadzą, co najwyżej do pytania: lepiej wiedzieć, czy nie wiedzieć? W czasach fake newsów i sprzecznych informacji celowo wprowadzanych do obiegu przez służby specjalne trudno „wiedzieć”, ale zawsze możemy się domyślać. Spróbujmy domyślić się, dlaczego tak skandaliczne zeznanie Tymochowicza nie zostało usunięte z YouTube i Facebooka?

Zadajmy zatem pytanie pomocnicze: kto jest właścicielem YouTube i Facebooka? Amerykanie, każdy to wie. A kto jest teraz naszym Wielkim Bratem? Amerykanie. Nie zwykli Amerykanie, bo oni są takimi sami owieczkami jak my dojonymi i strzyżonymi przez bacę. Chodzi mi o samego bacę! Bacą jest kilka rządzących rodzin na R. które nie tylko rządzą USA, ale także Polską, Europą, a i Rosją także. Władze większości krajów to tylko marionetki, które potulnie wykonują ich polecenia i nie wie o tym, tylko ten, kogo to naprawdę nie interesuje.

Załóżmy, że jest tak, jak domniemywam, to dlaczego Putin walczy z Ukrainą, której bronią Amerykanie? Bo rządzące światem rodziny R. są rodziną Bogów. Oni tego nie kryją, a sami doskonale wiemy, jak to jest u Bogów. Napierdalanka, gwałty, zdrady, wojny, każdy to wie, kto jeszcze pamięta cokolwiek z mitologii greckiej czy rzymskiej. Putin jest posłuszny Atenie, dajmy na to a Zełenski Herze. Ale spokojnie, nad wszystkim czuwa Zeus! Ten sam, który czuwa także nad naszym WODZEM. Gdy Zeus zarządził stonkowanie, Putin robił to także, sputnikiem, bo sputnikiem, ale robił! A teraz robi wojenkę, bo mu na to pozwolono.

Pozwolono także na materiały ciężkiego kalibru obciążające paskudnie naszego WODZA, bo amerykańscy Bogowie już go najprawdopodobniej skreślili. Jego upadek to kwestia najbliższych miesięcy. Odejdzie w taki czy inny sposób, nie wykluczyłbym jakiegoś zawału czy samobójstwa, wszak kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Amerykańskie służby specjalne są w tym nawet lepsze niż rosyjskie.  Nie mamy jednak powodu do radości. Bogowie nie poprą Tuska, bo ten będzie dążył do integracji z Unią. Oni wyniosą na tron kogoś o tym samym poziomie świadomości co WUC. Wróble ćwierkają na mieście, że będzie nim Ziobro! Fajna perspektywa, co? Ale to może nie wypalić, bo przyszłość zależy od świadomości owiec, których to wciąż jeszcze naprawdę nie interesuje.

p.s.

A widzieliście te wielotysięczne tłumy angielskich owiec na pogrzebie bacy? Mamy w Brytanii Monikę, ale nie liczcie na reportaż z tej żenującej uroczystości. Za to jutro Monika opowie w swoim poście  o jednym z  największych, najpiękniejszych i najkrwawszych diamentów na świecie, który zdobił koronę królowej Elżbiety. Zapraszamy.   

guest

9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa i Tomek
Ewa i Tomek
19/09/2022 18:46

Jaka większość narodu takie i wodzostwo . Walka o schedę zaczęła się dość dawno .Wygląda to jak walka napuszczonych na siebie , kogutów czy niestety też psów. Zawsze i wszędzie jest ktoś kto tym steruje i trzyma kontrolę a wcześniej konsekwentnie przez lata tresował; W naszym umiłowanym kraju nie jest to trudne . Wyciąganie brudów , haki , teczki to u nas norma. Tak było od zawsze bo do władzy dążyli ludzie zakompleksieni , z chudym portfelem o bardzo niskim morale. A że do tego mamy położenie jakie mamy , spokoju tu raczej, póki świadomość zbiorowa się nie zmieni , nie zaznamy .Sam osobiście uważam że największe szanse ma Błaszczak , cicha woda…….dokonująca absurdalnych zakupów na prawo i lewo , nawet nie istniejącego jeszcze sprzętu. Przy okazji przepraszamy za opóźnienia z postami , ale na wsi lato i wczesna jesień to gorący czas , a że wszystko robimy ręcznie , bez chemii , to naprawdę zostaje niewiele na inne rzeczy. Wrócimy…..pozdrawiamy ET

Mirosława
Mirosława
Gość
19/09/2022 15:28

Masz rację. Wielki brat zza oceanu czuwa nad wszystkim. Nie komentuję, bo nie chcę mieć mdłości, gdy się nad tym skupię

Margaret
Margaret
19/09/2022 10:26

Inna z teorii mowi, że rodziny na R to też marionetki, ale sztucznej inteligencji albo kosmitów… 😉 A od strony duchowej przecież i tak jesteśmy jednym organizmem i takich „dobrych i złych” sami sobie stworzyliśmy co by urozmaicić ziemskie doświadczenia.

Mirosława
Mirosława
Gość
Reply to  Margaret
19/09/2022 15:32

Chyba taj jest…. myślę podobnie

Monika
Monika
19/09/2022 09:27

O mamuniu 😊…ubawilam sie setnie.faktycznie wystarczylo pomyslec 🙈.dziekowac za lopatologiczne gdybanie.dla mnie gra i buczy ,choc sama nie wpadlam.poczytam jeszcze ze dwa razy ,bo dzis dzien zadumy i smutku..to tez takich wesolych wiesci nie uslysze nigdzie.
Na dzielnie sie nie wybieram bo nie chce blasku gwiazdom odbierac,ale napisze co nieco dla panstwa.moze poleci z malym poslizgiem.za brylantem tuz tuz ..ale poleci.przenosze sie dzis do kraju nad Wisla,gdzie ludzie uczynni,w sercach niewinni …bo tutaj tylko czern,smutek,zaduma( jakby zdziwienie ze 100 lat to nagle🙈).wszystko zamkniete i pracowac nie nada.odezwe sie wkrotce♥️♥️