KOMISJE ŚLEDCZE

rząd nie wprowadził przewidzianego w Konstytucji RP stanu klęski żywiołowej.

Trzy komisje śledcze inaugurują nowe porządki w Sejmie: w sprawie Pegasusa, wyborów kopertowych i afery wizowej. Tzw. większość parlamentarna uznała, że to są najboleśniejsze wrzody na ciele naszego ukochanego i umiłowanego kraju. Mieli z czego wybierać, bo ciało Polski pokryte jest ropiejącymi wrzodami od stóp do głów, czyli od Zakopanego po Juratę. Czemu jednak posłowie nie zauważyli największego wrzodu, jakim była, a w zasadzie wciąż jest afera covidowa?

Na ekranach telewizorów znów pojawił się profesor Simon, strasząc kolejną falą plandemii i wymachując kolejną stonką, którą będą chcieli nam wcisnąć. A przecież już nie jest żadną tajemnicą,  że szpryce stosowane masowo na całym świecie w „walce” z koronawirusem, to broń biologiczna służąca „demobójstwu”. To podawanie trucizny – twierdzi Hussein Najadi (jego ojciec współpracował z Klausem Schwabem). Efektem jest śmierć około 50 milionów ludzi! 10 października 2022 dyrektor Pfizera Janine Small, oficjalnie przyznała na  przesłuchaniu w Parlamencie Europejskim, że jej firma nie testowała swoich szczepionek! Ta sama firma, która teraz pozywa Polskę!

Tak, Pfizer żąda zapłaty 6 mld zł za 60 mln szczepionek przeciw COVID-19, których Polska nie odebrała! Nie odebrała, bo Polacy obudzili się i nie chcieli już wystawiać lewego ramienia! Premier Morawiecki nie odbierał więc szczepionek i to była chyba jego jedyna pozytywna decyzja. Jako bezpośrednią przyczynę podał wojnę na Ukrainie, gdy zerwał kontakty z Pfizerem ze względu na koszty, jakie ponosimy w związku z tą wojną. I szóstego grudnia będziemy mieć pierwszą rozprawę z Pfizerem! Jak twierdzi minister Sójka (to ta niewidzialna ministra od chorób) może uda nam się zapłacić mniej, bo o tym, żeby nie zapłacić nic, nawet nie możemy myśleć!

Czy nie uważacie zatem, że afera covidowa o zasięgu światowym godna jest także komisji śledczej w Polsce? Raport Najwyższej Izby Kontroli z września tego roku nie pozostawia żadnych złudzeń: rząd zwykłą uchwałą zamknął nas w domach na okres dwóch lat, spowodował kryzys ekonomiczny, upadek małych firm, problemy psychiczne u dorosłych i dzieci, zaległości edukacyjne i 200 tys. nadmiarowych zgonów poprzez swoje działania lub zaniedbanie. NIK twierdzi, że kosztowało nas to powyżej 190 miliardów zł! I ta afera nie zasługuje na komisję śledczą?

Ano nie zasługuje, bo żadne ugrupowanie opozycyjne nie sprzeciwiało się wtedy wykańczającym nas zarządzeniom covidowym. Dlatego powinniśmy domagać się powołania takiej komisji, aby ten koszmar nigdy już więcej się nie powtórzył. Powstała inicjatywa, aby wezwać nowo wybrany parlament do natychmiastowego działania, utworzenia komisji śledczej oraz pociągnięcia poprzedniego rządu do odpowiedzialności. Każdy może podpisać petycję w tej sprawie TUTAJ. Ja już podpisałem.

p.s.

A w dzisiejszej rolce staram się zniechęcić część ludzi do czytania książki „Być Bogiem”. O jakich ludzi mi chodzi? Sprawdźcie to sami tutaj: ANTYPROMOCJA

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments