PO CO IM RESET

Paszport, który pokazujemy w samolocie, restauracji, czy w teatrze jest tym samym co kolczyk w uchu krowy, tylko trochę więcej.

Dziś spróbuję objaśnić  Państwu po jaką cholerę potrzebny IM wielki reset, który opisałem wczoraj. Otóż chodzi o to, aby człowiekowi odebrać jakąkolwiek decyzyjność. Mamy być słabi, biedni, zastraszeni, potulni, głodni a co najważniejsze, chcą wyrwać z naszych dusz tę boską cząstkę, która sprawia, że jesteśmy w stanie robić to co Bóg – tworzyć. Po to właśnie wymyślono szczepionki i oni nie spoczną, aż nie zastonkują wszystkich ludzi na planecie!  Przynajmniej taki mają plan! Każdy z nas będzie musiał mieć covidowy paszport, który jest tym samym co kolczyk w uchu krowy. Wróć! Tym samym, tylko trochę więcej.

I wtedy staniemy się prawdziwymi niewolnikami, chociaż część z nas jest niewolnikami już teraz. Ta część ludzkości ICH nie interesuje, oni mogą być nawet niezakolczykowani, chodzi o tę buntowniczą resztę świadomych ludzi. Bo ta wojna toczy się o świadomość! Jestem pewien, że im to nie wyjdzie, ale możemy się spodziewać, że użyją wszystkich środków, a mają ich naprawdę sporo, żebyśmy sami żebrali o ratunek. Dlatego mają w planie pozbawić nas nie tylko pieniędzy, ale i energii, pracy, nie zawahają się wycofać żywność, aby wziąć nas głodem i gdy już będziemy tacy słabi, biedni, zastraszeni, potulni i głodni wyciągniemy rączyny po stonkę i będziemy błagali o litość.

I ONI zapewnią nam ratunek, nakarmią, dadzą pracę, wypełnią nasze umysły fantastycznymi ideałami, które już doskonale znamy. Czy nie opowiadają o walce z ubóstwem, chociaż 2 miliony samych Polaków żyje w skrajnej biedzie? A ilu ludzi umiera z głodu na całym świecie? Albo ochrona klimatu. Co za piękna idea! Kupujemy drogą zieloną energię od nich, a naszą czarną, tanią ze Śląska, mamy zostawić pod Ziemią! Tu nie chodzi o ekologię, bo już Hitler wiedział jak zamieniać węgiel w gaz w sposób ekologiczny! A jak pięknie opowiadają o równości płci! Nie załapiemy się na to, gdy kobietę w naszym ukochanym i umiłowanym kraju sprowadzono do roli macicy? Myślicie może, że przypadkiem? Nie ma przypadków!

Jeśli więc w zamian za światową cyber walutę i paszport kolczykowy zaproponują zieloną energię, równość płci, jedzenie, pracę, liberté, égalité, fraternité wejdziemy w to jak w masło i z wdzięcznością przyjmiemy globalny rząd, który nam to wszystko zapewni. Bo narodowe rządy padną raz na zawsze, rządzić będzie ten światowy. Światowy rząd panujący nad 8 miliardami niewolników. Wróć! Oczywiście, że nie będzie nas tylu, przecież jednym z celów jest depopulacja. To nie jest wymysł, który ma się zdarzyć, bo depopulacja już się dzieje tu i teraz. Jeśli tego nie widzisz, to śpisz, po prostu śpisz!

Chaos, który panuje teraz, nie jest więc przypadkowy, im większy, tym lepiej. Ogromną ilość Polaków dopadła już depresja, ale równie ogromna ilość samobójstw nikogo nie wzrusza. Codziennie podają ilość zmarłych na cowid, a dlaczego nie podają, ilu ludzi popełniło samobójstwo, czy zmarło na raka?  Chodzi o dewastację naszej psychiki. Ale ja mam silne przekonanie, że psychicznie nie wykończą nas wszystkich i że te ich plany legną w gruzach. Jeśli tylko wrócimy do wielkiej solidarności, jedności i prawdziwego braterstwa nie uda im się. Bo ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim! 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments