W KUPIE RAŹNIEJ

W kupie raźniej, bo żyjemy, garnąc się do podobnych do nas. Podobne przyciąga podobne, to jasne, ale czy musimy umierać w kupie?

W poniedziałek obiecałem Państwu upublicznić moje przypuszczenia na temat preferencji seksualnych Wodza, które AKURAT TERAZ wypłynęły na powierzchnię. Prosiłem także, abyście napisali, co o tym sądzicie, abym mógł porównać moje hipotezy z Waszymi. Nie rozumiem wezwania Urszuli „Nie zajmujcie się cudzymi dupami”, bo nie o dupy chodziło w moim pytaniu. Żaden komentator (oprócz Moniki, która to pięknie uzasadniła) nie przedstawił jednak swoich wniosków. Mógłbym zatem przypuszczać, że temat nikogo nie interesuje gdyby… nie kilka maili na priv.

Otóż w tych mailach twierdzicie, że ludzie się po prostu boją. Tak! Boją się wypowiadać na tego typu gorące tematy, bo nawet kliknięcie „lubię to” pozostawia ślad dla służb specjalnych i łatwo im dojść kto klikał. A co tu mówić o komentarzu, w  którym trzeba wypowiedzieć się otwartym tekstem? A praca, raty, czynsz, proboszcz, sąsiedzi? Ja jednak nie uważam, że jesteśmy aż takimi tchórzami. Wolę myśleć, że nasza świadomość jest już tak wysoko rozwinięta, że rewelacje Tymochowicza nie są żadnymi rewelacjami. To raczej pospolitość w zwariowanych czasach, w jakich przyszło nam żyć. Zauważcie, że teraz ludzie boją się jednocześnie „globalnego ocieplenia” i oziębienia w zimie! Czy to nie paranoja?

Pewnie, że paranoja dla tych wszystkich, którzy egzystują w niskich wibracjach. Dlatego też niektórzy starają się odciąć od rzeczywistości, od polityki przede wszystkim, aby swoje wibracje podnieść. Oni już coś słyszeli o wznoszeniu planety Ziemia, ale także o rozdzieleniu dwóch wymiarów 3D i 5D. Chwilowo te wymiary są „wymieszane”, więc ludzie mogą żyć obok siebie: jedni w 3D a inni w 5D, lub w przejściowym 4D. Ale rozdzielenie kiedyś nastąpi i to nie będzie dalekie kiedyś. Unikanie polityki i komentowania rzeczywistości nie pozwoli nikomu na wzniesienie do 5D, bo podniesienie wibracji zależy od świadomości i dawania świadectwa, jaki jest nasz stosunek do rzeczywistości. Tej brudnej, haniebnej i ohydnej przede wszystkim. Polityka chowania głowy w piasek jest dobra dla strusia, ale nie dla człowieka aspirującego do 5D!   

We wczorajszym poście Monika dała świadectwo swojego stosunku do zmarłej królowej krwawego Imperium Brytyjskiego. A co Ty czujesz, widząc gigantyczne tłumy adorujące dostojne zwłoki w bizantyjskich, niekończących się ceremoniach, z których słyną jaszczury? Tu się można  wypowiadać, bo Anglia daleko a WUC blisko? I uważasz, że na tym polega wzniesienie do 5D? Zmiany zachodzą teraz bardzo szybko, więc niezwykle ważne jest, jak z nimi rezonujesz. W Watykanie odbywa się właśnie czystka, usuwani są członkowie „syjonistycznej kabały”, a przecież  najwyżsi rangą Rycerze Maltańscy rządzili w kierownictwie NATO! Z telewizji się tego nie dowiesz, ale nawet gdy dopiero teraz dowiedziałeś się z tego postu, powinieneś mieć jakiś swój stosunek. 

Rozumiem, że w kupie raźniej, bo żyjemy, garnąc się do podobnych do nas. Podobne przyciąga podobne, to jasne, ale czy musimy umierać w kupie? Trzeba być życzliwym wobec innych, ale warto także zdobyć się na odcięcie od starych wibracji. Jeśli panicznie będziecie trzymać się kupy, chociaż  wibracyjnie nie pasujecie do siebie, to kupa Was porzuci! Nie zauważyliście ilu starych, wypróbowanych przyjaciół odpadło od Was? Mówię tu do tych z wyższą świadomością. To nie jest powód do zmartwienia, podziękujcie im mentalnie, że byli kiedyś Waszymi przyjaciółmi i celebrujcie życie w kierunku 5D. I nie bójmy się jasno wyrażać swojego stosunku do rzeczywistości. A co do pytania dlaczego akurat teraz wypływają rewelacje na temat preferencji seksualnych WODZA, na które miałem dziś odpowiedzieć… Skoro tak wyraźnie zasygnalizowaliście, że Was to nie obchodzi, to co się będę wygłupiał. 😉

guest

29 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
14/09/2022 13:04

Ja tam się wogole nie boję. Za swoje komentarze już kilka razy bana miałam. Mogą sobie mnie śledzić namierzać. Wisi mi to. Ostatnio we wrześniu zbanowali mnie za mój komentarz do artykułu jak to związki jednopłciowe są takie super trwałe itd nie to co związki hetero. No ja piernicze. Serio rzygać się chce na to lgbt i te gendery. No ale tym razem nie odpuściłam fb napisałam że nie zgadzam się z ich decyzja bo artykuł był dyskryminujący ludzi hetero. Nie minęło pół godziny i zdjęli mi bana.
Nie boję się ani dać like ani komentować.
Jak elka gadzina padła napisałam też co myślę o tym wariactwie i mam to gdzieś czy się to komuś podoba czy nie.
Tak samo będę mówić głośno o komunistycznej albo i gorszej niż komunizm uni. Może ludziom się to podoba ta cenzura te durne zakazy nakazy. Unia to obrzydliwy pasożytnicxy twór na narodach europejskich. Szanuje takiego Orbana bo on swojemu krajowi zapewnił gaz i ropę od tych niby okrutnych ruskich. Tak postępuje przywódca który na pierwszym miejscu na swoich obywateli. To tak jak z rodziną. Chyba normalne jest ze najpierw dba się o swoją rodzinę dopiero później myśli się cxy można pomoc innym. A co jest u nas? Durne zaprzedane dupki z rządu najpierw oddali ukrom 400tys ton węgla żeby teraz cieszyć się jak idioci ze oni nam sprzedadzą drożej pewnie nasz węgiel
Tak więc ja tam mogę bez strachu komentować każdy temat. Czy to będzie o kurduplu czy gadzinie elce czy o pomylonych globalistach.

Mirosława Pawlak
Mirosława Pawlak
Gość
Reply to  S.A.P.
14/09/2022 12:44

Mam tak samo tylko nie 7 dni a miesięcy. Dlatego założyłam nowe konto. Tam rzadko komentuję cokolwiek, bo i po co?! Skoro za byle tekst, blokada.

Margaret
Margaret
14/09/2022 10:07

A ja się powtórzę… nie oglądam wiadomości, bo i tak z większością z nich, nie mam co zrobić… Wszechświat dba, żebym usłyszała to co dla mnie ważne a reszcie nie daję uwagi. Zdecydowanie wolę poświęcić czas na swoje sprawy duchowe i ziemskie 😉

Andżelika
Andżelika
Gość
14/09/2022 09:34

Nie komentowanie czegokolwiek, nie znaczy, że się boimy. Może znaczyć to, że tylko obserwujemy (obserwator) i nie interpretujemy. Przyjmujemy fakty/czyjeś opinie/dowody/osądy za istniejące, ale nie dajemy im swojej uwagi. Można byc świetnie o wszystkim poinformowanym, mieć także własne zdanie (lub go nie mieć), ale nie koniecznie wyrażać je. To nie obowiązek. Podobno mowa jest srebrem, a milczenie złotem 🙂

Alicja
Alicja
Gość
14/09/2022 09:18

Nie wiem czemu Alicja gość, jestem z Wami cały czas, ale ostatnio coś namodziłam w tym telefonie, a sama nie umiem się w tym rozeznać. Zależało mi aby móc otwierać linki w artykule, udało mi się, otwieram, za to teraz jestem gość.

Alicja
Alicja
Gość
14/09/2022 09:11

Interesuje, interesuje, milczymy nieraz, bo brak nam słów, musimy to jakoś przetrawić.
Dzisiejszy wpis okazał się bardzo potrzebny dla mnie, bo mam wrażenie, że ostatnio zawisłam w połowie, jak w biedronka w bańce mydlanej. Więcej trochę poświęciłam czasu na porzedkowaniu „pola” dla własnego zrozumienia i lepszych relacji rodzinnych. Uwalniam, odpuszczam, odcinam, naprawiam.
Pozdrawiam serdecznie, i czekam na obiecaną odpowiedź.

Monika
Monika
14/09/2022 09:01

Stanczyk nie plakal- Stanczyk sie smial! Czytam,wracam i od nowa i jeszcze .i no nie wierze😊.czekalam na srode bo tylko tutaj znajduje dobre wiesci polskiej sceny politycznej.takie wstaje i wiem.a tu o masz…obiecanki- cacanki.i juz nie wiem czy smiac sie czy plakac🙈.
Strach panoszy sie wszedzie i jak widac wkrada sie i do umyslow klubowiczow Penksyka.to chwilowe i z kazdym takim ” rewelacyjnym” Twoim postem bedzie coraz latwiej.a poki co….no weeez …nie daj sie prosic ..nie badz taki..🙏💛🙏

Monika
Monika
Reply to  S.A.P.
14/09/2022 10:28

Jak zawsze uroczy 🤣.pewnie wystarczy,ale skoros obiecal kawe na lawe to ja juz nawet ciasto kupilam.coz,kto sie wrobli boi…ten i pytal nie bedzie( a i prosa nie posieje)

Monika
Monika
Reply to  S.A.P.
14/09/2022 10:45

Sounds perfect ♥️♥️
Jeszcze bodej dla Alicji bo tez czeka.zawirowalo Ja,ale jest blisko😊.
Wdziecznosc