WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

Premiera najnowszej książki „Nie daj się umrzeć, czyli Być Duszą” planowana jest tradycyjnie na 15. XI. ale już 17. X. ukaże się w przedsprzedaży.

Tak wygląda okładka mojej najnowszej książki, która zawiera 344 strony ważnych życiowych tematów. W związku z tym, że to moja przedostatnia pozycja z serii „Nie daj się umrzeć” dotyczy zasadniczych problemów ludzkiej egzystencji. Jaka jest różnica pomiędzy celem życia a misją, dlaczego jesteś biedny, po co komu rozwój duchowy i dusza, czy można żyć bez duszy, jak sterować duszą – to tylko zagadnienia z pierwszych rozdziałów. Potem wchodzimy w odkrywanie prawd o śmierci, reinkarnacji i życia po życiu. Nie mam już za dużo czasu na tej planecie, więc chciałbym, aby czytelnicy tej książki w podobny sposób jak ja pozbyli się strachu przed śmiercią i tym, co ich spotka po „tamtej stronie”.

Wspominałem już, że pojawił się sponsor o wrażliwej duszy, który zdecydował się pokryć część wydatków związanych z rozpowszechnianiem. Zastanawialiśmy się jak do tego podejść w czasach gdy wszystko gwałtownie drożeje. Nie inaczej jest z wydawaniem i wysyłką książek. Dzięki Kubie inflacja Glapińskiego nie tylko nie wpłynie na cenę tej książki, ale sama przesyłka będzie darmowa. Żeby nie utrudniać mi życia, Kuba zdecydował, że do czasu aż wyczerpie się jego darowizna, książki z mojego sklepu będą wysyłane za darmo. Wyłącznie na teranie Polski, rzecz jasna. Uwaga: OD 1 PAŹDZIERNIKA WSZYSTKIE KSIĄŻKI OBEJMUJE WYSYŁKA DARMOWA:

Premiera najnowszej książki „Nie daj się umrzeć, czyli Być Duszą” planowana jest tradycyjnie na 15 listopada. Ale już ukazała się w naszym internetowym sklepie w przedsprzedaży. Chodzi o to, żeby nie spiętrzyły się zamówienia tuż po premierze, bo niektórzy z Was zapewne będą chcieli autograf a może nawet dedykację prosto z Pola i ja sobie wtedy z tym wszystkim nie poradzę. Dlatego podejdziemy do problemu na spokojnie. Każdy, kto kupi tę książkę w przedsprzedaży, będzie miał na pewno swój egzemplarz u siebie w domu tuż przed Świętem Niepodległości, czyli przed 11 listopada. Dlaczego warto kupić tę pozycję w przedsprzedaży? Bo ze względu na rosnące koszty nakład nie jest duży, więc kupujący będzie miał pewność, że dostanie ją w pierwszym możliwym terminie. To oczywiste, że przy większym zainteresowaniu będziemy robić dodruki, ale to zawsze troszeczkę trwa.

I jeszcze w sprawie autografu lub dedykacji z Pola. Proszę wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu, dla kogo ma być ta dedykacja, bo czasami kupujecie książkę na prezent. Proszę więc o wyraźne określenie: dla mnie lub dla mamy Basi, cioci Peli czy wujka Stefana. Jeśli zaznaczycie taką potrzebę w zamówieniu, zamówienie trafia do mnie, jeśli tego nie ma – trafia bezpośrednio do dystrybucji InPost. Gdy prosicie o dedykację w komentarzu, czy mailu „po fakcie” nie podając numeru zamówienia, bardzo trudno znaleźć Wasze zamówienie i często jest to niemożliwe. Dlatego apeluję o uważność w wypełnianiu zamówień. Jeśli zamawiający źle wpisze numer telefonu lub poda wadliwy mail, system In Post odrzuca takie zamówienie, a ja muszę jakoś skontaktować się z zamawiającym, bo przecież już zapłacił, a my nie możemy wydrukować etykiety na przesyłkę. 

I tyle byłoby ogłoszeń parafialnych na ten temat, wypada więc zakończyć dzisiejszy post fragmentem z omawianej książki:  

  • „Nawet najgorszą egzystencję można wykreować na taką w duchu la doce vita. Wystarczy kreatywna świadomość i wrażliwa dusza. Wiśta wio, łatwo powiedzieć! Ze świadomością u Polaków nie jest najlepiej, co widać słychać i czuć, a wrażliwość ich duszy stępili duchowni swoimi kościelnymi nakazami i zakazami. O jakim dolce vita możemy mówić, jeśli całe życie żyjemy w strachu, bo prawie wszystko, co nam sprawia jakąś przyjemność i przynosi radość, jest grzechem?
  • Bezgrzeszne życie nie jest życiem, jest potrawą pozbawioną przypraw! Dopiero doświadczanie życia na wszelkie sposoby: dobre – złe, słodkie – gorzkie, radosne – smutne pozwoli nam posmakować dualizmu w wymiarze 3D, a po to przecież przyszliśmy na tę piękną błękitną planetę! Spróbowanie wszelkiego rodzaju alternatyw, możliwości i rozwiązań sprawi, że nie przegapimy żadnej okazji do prawdziwego życia. Czy potrzebna jest do tego odwaga? A po co Ci odwaga, jeśli masz kreatywną świadomość i wrażliwą duszę?”
Subscribe
Powiadom o
guest

37 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments