KONIEC ŚWIATA?

TVN 24 od jakiegoś czasu biadoli i biadoli, że nie chcą mu przedłużyć licencji, a jak jej nie dostanie, to nastąpi koniec świata.

Czym tu zacząć ostatni tydzień lipca – zastanawiałem się, ale nie mam wyboru i niestety muszę zacząć od plandemii. Konkretnie od TVN-u 24, który od jakiegoś czasu biadoli i biadoli, że nie chcą mu przedłużyć licencji, a jak jej nie dostanie, to nastąpi koniec świata. Na dowód tego pokazują na wykresach, jak to społeczeństwo kocha tę stację. Kolorowe słupki TVN są tuż przy wierzchołku zaufania, które na samym dole zamyka TVP. Co do telewizji Kurskiego nie mam żadnych złudzeń, ale TVN pod jednym względem jest taką samą szczujnią jak TVP. Chodzi oczywiście o plandemię i stonkowanie! Promują tylko jeden punkt widzenia, śmieszą, tumanią, przestraszają, więc można domniemywać, że wszystkim redaktorom tej stacji odjęło rozum! Nie o rozum tu jednak chodzi tylko o kasę i wypełnianie rozkazów, które płyną zza oceanu.

Na szczęście coraz więcej ludzi budzi się, więc TVN wylewa swoje krokodyle łzy bezowocnie. Szukają teraz czegoś na jesień, co tak przestraszy Polaków, że znów tabunem ruszą po stonkę a celebryci, aktorzy i politycy będą się stonkować po nocach poza kolejką. Bo teraz to po prostu rozpacz i koniec świata! Ludzie nie chcą się stonkować! Przysłano mi zestawienie zastonkowanych polityków i wyszło haniebnie. Zamieszczam, chociaż nie wiem, jak dalece jest prawdziwe, ale gdyby było, to znaczy, że politycy nie są aż takimi kretynami, za jakich uchodzą. W Pokłóconej Prawicy tylko 29 posłów na 232 się zastonkowało! Okazuje się jednak, że każdy głupi poseł swój rozum ma. Co innego namawiać naród, a co innego samemu przyjąć dawkę eksperymentalnej stonki!

Mam nadzieję, że jesienią nie damy się już ogłupić, jak to wiosną bywało, chociażby z powodu coraz większej liczby mądrych i odważnych lekarzy, naukowców i prawników, którzy nie boją się głosić udokumentowanej prawdy na temat serwowanej nam głupawki. Wciąż jestem pod wrażeniem wystąpień dr. Hałata. Broni swego nawet w obecności posła Sośnierza, lekarza jakby nie było, którego riposta była zwykłym bredzeniem nakręconego urzędasa wobec wypowiedzi Hałata. Gdyby tę debatę pokazała TVN, wtedy wzmocniłbym słupki poparcia dla tej stacji, bo żeby TVP zrobiła coś takiego, musiałby naprawdę nastąpić koniec świata. Koniec świata PiS- u i Rothschildów.

To dzięki takim wspaniałym ludziom jak Hałat wciąż wychodzą nowe fakty dotyczące plandemii. Dowiedziałem się na przykład co to jest syndemia. Syndemia nazywana także synergistyczną epidemią występuje wtedy, gdy wirus samodzielnie nie jest w stanie zrobić nam krzywdy. Dla zdrowych ludzi jest niegroźny, ale może być zabójczy dla osób, które chorują na nadciśnienie, otyłość, cukrzycę, niewydolność serca czy miażdżycę. Ale to jeszcze nic! Syndemia jest także określana jako biokulturowa synteza polityki, ekonomii oraz środowiska, w którym pojawia się wirus. I wszystko jasne, przynajmniej dla mnie.  

Nie liczę jednak na to, że będzie jasne dla naszych polityków i ich medycznych doradców, którzy zarządzają plandemią. To cyniczni, sprzedajni manipulatorzy, którzy realizują swoją „misję” po trupach. Doskonale wiedzą, że mogliby ciężko zapłacić za to, co robią gdyby narracja zastraszania skończyła się, a ich mocodawcy wycofali się z wprowadzania nowego ładu. To jest pewne, że oni nie ustąpią ze strachu, to jasne, ale czy społeczeństwo znów zacznie się stonkować ze strachu?  

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments